Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti kizárólag bababútort...

Ti kizárólag bababútort vesztek vagy vettetek újszülött babanak?

Figyelt kérdés
Illetve úgy ertem hogy egy baba üzletben egy szekreny pl 50ezer ft tol kezdodik vagy a felett, es pl a jyskben meg egyeb bútor üzletben jóval kevesebb akár a fele. Legalabbis nálunk Romániában. Van valami különbség a baba üzletből vett bútor es mas üzletből vettnek? A szekrényre gondolok esetleg komódra,vagy csak annyi hogy fel vannak matricázva vagy esetleg színesek?
2018. szept. 9. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pont most csináljuk a gyerekszobát, ma vettük meg a bútort. Kisfiam 2 éves. 2 éve vettünk 10 ezerért egy ikeás kiságyat. pelenkázót kaptunk. ma vettünk egy 6 fiókos 90 cm magas szekrényt ami nem bababútorként volt árulva 45ezerért. lesz majd még egy szőnyeg, kb 10ezret szánunk rá. Van egy polcos szekrény is amit szintén kaptunk. Mind fenyő vagy fenyő színű, illenek egymáshoz. Ennyi a bútor. Felesleges a kifejezetten bababútor mert csak drágább és a csúnya állatos matricák meg amúgy is "cikik" lesznek pár év múlva a gyereknek és sírni fog az új bútorért :D
2018. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát én is úgy gondolom hogy felesleges annyi pénzt ki adni értük csak azert mert baba bútorként árulják. Ha annyira akarom én is fel tudom matricázni.
2018. szept. 10. 07:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, mi sem vettük meg a méregdrága bútorzatot. Néztük, hogy mennyire cuki a kiskrokodil meg mittudoménmi, aztán jól megnéztük, hogy a teljes gyerekszoba ára kb. az autóméval lenne egyenlő, és jót röhögtünk. Babaágyat vettünk csak, szekrénynek sokfiókos komódot használtunk, a fiókok előlapjára pedig égetőztem mintát. A fiókelőlapot lecseréljük majd, ha megunta, 5000 forint alatt lesz a csere. A nyitható szekrénnyel nekem is az volt a bajom, hogy akasztós. Pelenkázót a mosógép fölé építettünk, arra a pelenkázó lap, de komódon is ugyanolyan jó lett volna és töredéke ára van, mint a pelenkázó bútornak.


Egyébként, ha színes bútort akarsz: laminált bútorlapból válassz. Egyrészt a fehérre zománcfestékkel simán rá lehet festeni, nekem a konyhában így van egyedi mintás szekrényajtóm, 5 éve ugyanolyan. Így olyan lesz, amilyet akarsz; vagy ha csak egyszínűt szeretnél, mérd le az ajtót és vágass lapszabászatban! Párezer forint.

2018. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!