Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen baba-gyerekszobákról?

Figyelt kérdés

Éppen a babaszobát tervezgetem és meglepődtem, hogy már nem "divatosak" a színes, vidám gyerekszobák.

Amiket most látok, olyan "sterilek", tényleg van, aki így rendezi be, hogy minden mindenhez illik? Mi a véleményetek? Ti figyeltetek ilyesmikre, amikor a szbát rendezgettétek?


[link]


[link]


Tudom, most ezek trendik, de meddig? Megéri ilyen kiegészítőkre több tízezret költeni? Alapvetően natúr fa bútorokban és pasztell, játékos színekben gondolkodtam lakástextilt illetően.


2019. máj. 12. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Na úgy látom, hozzátok az oldal színvonalát. Bárki, aki kicsit is másként gondolkodik és még fel is merészeli vállalni, a béka feneke alá lesz pontozva. Mert csak az a jó, aki a mainstream nagy átlagba tartozik és semmilyen formában nem lóg ki a fősodorból, gratulálok! Komolyan, a 21. században ennyire nem lehet elfogadni egy másik véleményt? Szar lehet állandóan fikázni a másikat.
2019. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem tetszik ez a stílus. A színes falakat nem szeretem, nagyon zavaróak tudnak lenni. Mindkét szobát fel lehet dobni színekkel amúgy. Színes ágynemű, baldachin, kép a falon. Maris színes de nem harsany. A feherhez es a szurkehez minden szin illik. Ha ezek a színek az alapok, akkor akár hetente is változtathatod a dekorációt. Egyik héten piros párna, piros kép a falon, másik héten sárga.

A natúr vagy kezelt fa nekem öreges, kimondottan utálom.

2019. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem úgy tetszenek ezek, ha a fehéren és a szürkén kívül egy harmadik szín is van. Pl ahogy írta egy korábbi válaszoló, egy kis pasztell rózsaszín, vagy akár világos lila, kék, mentazöld. Akkor nem ennyire steril, de mégis ízléses. Esetleg valami gyerekmintás szőnyeg, függöny (nem disney meg ilyenek, azt utálom), és máris gyerekszoba jellege van. Anyám mániája, hogy a gyerek minden cucca legyen élénk színű, ha rajta múlna, úgy nézne ki a szobája, mintha beszabadult volna egy halom papagáj. Na az tényleg ronda.
2019. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is túl fehér. Nálunk minden színes szinte, egy vissza fogott pasztell szín is jól néz ki.
2019. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hú nem vitaindítónak szántam. zlések és pofonok. Mi egy régebbi építésű házban lakunk, amit inkább klasszikus stílusban rendeztünk be, azért vívódom, hogy milyen legyen a gyerekszoba.

Most halszálka parketta van és fehér falak, de még nézegetk mit lehetne belőle kihozni.

Természetesen én sem csiricsáré pink-neon színekben gondolkodom kiegészítő kapcsán hanem "föld" színekben, pl.: világos zöld, pasztellnarancsos stb.

2019. máj. 13. 19:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos kérdező, minden olyan kérdés ezen az oldalon ami bármilyen formában egyéni ízlésre épül, vitaindító lesz. Mert hiába fogalmazod te meg kulturáltan a saját véleményedet, tiszteletben tartva a másik szögegyenest eltérő nézetét, azonnal le van harapva a fejed. És nullásra vagy pontozva. A magyar sajnos ilyen keserű, személyes sértésnek veszi ha valaki nem bólogat és helyesel a véleményét hallva. Itt vagyunk a 21. században, űrkutatás, internet, szuperszámítógépek, robotok világában, és pár idióta (elnézést) képes fennakadni azon, hogy valakinek nem tetszenek a színes falú gyerekszobák.
2019. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!