Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit raknátok 7 hónapos baba...

Mit raknátok 7 hónapos baba szobájában egy nyitott állószekrény alsó polcára?

Figyelt kérdés
Kb. 30x35 cm-es hely van ott. Eddig könyveket raktunk oda, de felfedezte, lepakolja és rágcsálja őket. Próbáltunk egy nagyobb dobozt és kosarat is, de azokat is kiszedte. Ajtót nem lehet szerelni a szekrényre.

2019. jún. 17. 10:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt a hét meg a nyolcszázát, rámol a gyerek! Hát hogy képes erre vetemedni?! 😱 Vagy azt nem írják a gyereknevelési szakkönyvek, hogy a helyváltoztatásra képes kis utódok néha kupit csinálnak?

Ha ennyi zavar, javasolom ürítsd ki a házat, mert pár hónap, és kb 99%, hogy letarolja a polcokat és befekszik, felmászik kanapé háttámlájára, odatolja az ablakhoz a széket, hogy muskátlit játsszon, szétbombázza a 4 perccel azelőtt rendbe rakott helyiséget.

Ne haragudj, de ez tényleg nevetséges kategória. Tegyél oda egy plüsst, vaagy téglát, azt nem veszi ki... még.

2019. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Félve kérdem meg: és akkor mi van ha itt is van játék, meg egy másik dobozban is? A gyerekek fejlődésének borzasztóan fontos lépcsőfoka a felfedezés és rámolás, nem várhatod el, hogy ne pakoljon ki onnan. Inkább támogatsd abban, hogy érdekes tapasztalatokat szerezhessen - például legyen itt egy kosár tele különböző anyagú használati tárgyakkal, amiket nyugodtan pakolhat. Több féle anyag, fakanál, fém kézi habverő, műanyag doboz, fagolyó stb...
2019. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lesz neked még jó néhány meglepetés ebben a totyogós korban! Nagyon rámolnak, mindent, egyfolytában, nem tudsz majd mindent élére állítani a lakásban.
2019. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

7, ez butaság már bocsi. Olyanokat kérdeznek, hogy "szerintetek macis oviszsàk jó?" Meg "4 évesemet hogy gondozzam a Balcsin?" Vagy egyik kedvencem: "kórházban leszek, miket hozassak anyukámmal és férjemmel, írnátok kajákat?" Komolyan.......

Ezek nem nagy elvárások miatt vannak..... csak a baba mama fórumok elterjedésével "elbutultak" az anyukák és semmit nem önállóan próbálnak kitalálni, hanem megkérdezik a net nagyvilágát.

2019. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy kis gumikönyvet meg tanulókacsát attól még nem bírsz arra a polcra rakni a babànak?Ne már.....
2019. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

7, én is kisgyerekes mai anyuka vagyok, csak épp szoktam gondolkozni. Nem kérdezem meg a neten azt is hogy jobbról balra vagy balról jobbra töröljék a baba popsiját..

A normális kérdésekkel nincs baj, de amikor olyat olvasok amire egy ötéves is vágja a választ az szomorú.

2019. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és a segítő szándékú hozzászólásokat. A rendetlenség tudom, hogy a babával jár, de első gyermekes anyukaként féltem őt, talán túlságosan is. A kötözködőknek pedig remélem, sikerült egy jó napot szereznem a kérdéssel...
2019. jún. 17. 18:47
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem lett jobb a napom, csak felidegesítettem magam, hogy ennyire az internet segítségére támaszkodnak az anyák manapság. Én is féltem a gyerekeimet, hogyne félteném, de be tudtam rendezni a szobájukat, fel tudom öltöztetni őket hidegben és melegben, nem kaptak se térdvédőt mászáshoz, se kutacsvédőt, pedig a nagyobbik, mikor tanult felkapaszkodni, úgy borult sokszor mint egy zsák krumpli.

Ne szívasd meg a gyerkedet a túlzott aggodalmaskodásoddal! Berögződött túlféltéssel kész horror lesz közösségbe kerülni. Most azt a polcot éri el, ott tud rendezkedni, hát tegyél egy kosár játékot, hadd molyoljon vele! Egyébként 1 éves státuszon kérdés lesz, hogy dobozból, fiókból szívesen kipakol-e.(!) Minden "csíny" a fejlődését segíti elő, persze ésszerű keretek közt.

2019. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 amúgy ez a gyakorikérdések, azt kérdez, amit akar, túl sok időd lehet, ha ennyit pötyögsz erről, hogy más mit kérdezhet szerinted, amúgy nem hiszem, hogy a te engedélyed kellene egy kérdés kiirásához, ha baromság, ne válaszolj rá, ennyi.
2019. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!