Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott méhszájam van, fertőzé...

Nyitott méhszájam van, fertőzés és gomba, baba elkaphatja a baba?

Figyelt kérdés

35hetes vagyok, 1 ujjnyira nyitva abelső

méhszàjam

pénteken jöttem haza a kórhàzból, görcsök, vérzés miatt...

Nagyon kellemetlen de a kórházban elkaphattam valamit, viszket a hüvely égő érzés van belül... Valamint a csiklóm is nyílás, szúró érzést érzek. (valamint ha a csiklorol úgymond elhízott q bőrt valami fehér váladék van ott)

Soha nem volt semmi gombám se fertőzés.... Higiéniàra eddig is ügyeltem, de mióta babàs vagyok mégjobban

Annyira ciki, holnap reggel megyek dokihoz, rettegek hogy így nyitva fel e jut a babàhoz. Meg attól is hogy mit fog gondolni rólam, szex ugye a nincs mióta nyitva vagyok, biztosan ott szedtem össze valamit.


2014. nov. 23. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az összevisszasàgèrt de félek, és kellemetlenül is érzem magam... Azt mondta a pénteki vizsgálaton a doki hogy magzat burok tapintható a vizsgálat alatt...
2014. nov. 23. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Én is a nőgyógyászati klotyón szedtem össze hasonlót két héttel a szülés előtt. Gyógyszert nem szedhettem rá, hüvelykúpot sem szabadott. A doki annyira nem volt kétségbe esve, mert azt mondta hogy van fertőtlenítő spréjük amit szüléskor használnak.

Hipermanánt ajánlottak többen, de már nem lehetett kapni a gyógyszertárakban. Végül ezüstkolloiddal átitatott tampont javasolták a szülésznők. A tampont nem hagytam benn. Két nap alatt rendbe jött. Fontos hogy ne aki használja ne legyen ezüst vagy fémallergiás.

2014. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad ez miatt kellemetlenül, ez sajnos bárkivel előfordul, nekem a szülés utáni napokban sikerült egy ilyet benyalni a kórházban, gondolhatod hogy megkönnyítette a gyógyulást.

Nekem a Naturlandos Glycerinum boraxatumot ajánlotta a doki külső ecsetelésre, mert ez a szoptatás mellett is jó. esetleg kérdezz rá, hátha terhesen is lehet. Az első használatnál lekapartam a falat, de pár nap alatt rendbe hozta.

2014. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!