Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy minden orrszívás során hányás van?

Figyelt kérdés
Volt már megfázva a gyerekem.Általában porszívóra szerelhető orrszi porszival szívatjuk neki.De most egyedül vagyok így elektromos Pesztonkát használok, azzal egymagam is meg tudom normálisan oldani.Erre minden orrszívás közben hányni kezd.Ahogy befejezzük újra minden rendben.Volt más is így? Miért van ez?

2019. szept. 5. 21:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hurutoldót érdemes lenne használni, pl sinupret cseppet. Akkor szokott előfordulni, ha nagyon sűrű a letapadt váladék.
2019. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Lányom is mindig öklendezik tőle, volt, hogy hányt is, ha pl. előtte evett vagy ivott valamit. Egy erősebb orrfújás is kiválthatja az ingert. Ő egyébként is minden hurutos betegségnél hány, pedig nem a gyomra nem beteg, ez mind légúti, taknyos betegség. Remélem, kinövi, nagyon sajnálom ezért.

Ahogy szívod az orrát, a garat felől is jön váladék, az hánytatja meg. Jobbulást neki!

2019. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Központi porszívónk van ez konkrétan annyit tesz, hogy van egy 3,5-4 m hosszú műanyag cső, ahhoz egy kb 80cm átmérőjű bumszilba csatlakozik az 1.5m hosszúságú fémcső, amit ha össze lehet csukni 70cm csak épp sehova nem lehet megtámasztani, letenni mert a cső+ cső nem áll meg sehol és a csatlakozó rész azonnal neki indul lecsúszik(saját súlyánál fogva),elhúzza a csőt ahogy elengedem.Eldönthetem, hogy a porszívó fém csövét esetleg a műanyag csövét, a porszit vagy a gyereket fogom(mert az meg nem hülye nem ül ott boldog üvöltés közepette, hogy igen szívasd anyu).Szóval igen.Van olyan porszívó ami kétemberes.Nem csak én, de a fele rokonság próbálta már bebizonyítani, hogy lehet egyedül használni ,de senkinek se sikerült.Ezt csak azért írom mert mindenki jött azzal, hogy mennyire elcseszett lehetek amiért egy nyanvadt porszívóval nem vagyok képes a gyerek orrát leszívni.Minden esetre a válaszok arra jók voltak, hogy reggel áthívtam a szomszédot és kipróbáltuk, hogy porszival mi lenne.Úgy is hányt így visszavittem a gyereket orvoshoz és ő is azt mondja amit itt páran, hogy a garatról felszakadó cuccostól hány, nem attól hogy más porszívóval van takarítva az orra.Kaptunk cseppet azt mondja az majd valamennyit segít.Azért írtam csak ,hogy ha más esetleg így jár ne ijedjen meg azonnal, hanem menjen vissza az orvoshoz és igen, lehet ez normális, ha nagyon sűrű a váladék.
2019. szept. 6. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!