Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 eves gyereknek meg lazcsilla...

6 eves gyereknek meg lazcsillapito kupot adtok vagy mar gyogyszert?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 19:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de ti közös erővel megerőszakoltok egy 6 éves gyereket és a popsijába nyomtok egy kúpot??? Csak gratulálni tudok. Betegek vagytok!!!!
2019. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Egy éves kora előtt egyszer volt beteg, akkor kapott kúpot, azóta ha muszáj akkot szirupot.

6 éves gyereket már biztosan nem fognék le kúphoz, simán kaphat már tablettát is.

2019. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kapott kúpot. Soha, egyszer sem. Felírta születésekor a doktornő aztán ott is rohadt el a hűtőben (amúgy nem, mert 5 év után mikor lejárt a szavideje, kidobtam). Panadolt vagy Nurofent kapott mindig, mikor szükség volt rá, de 38 fokig nem csillapítok lázat, felesleges. Maximum ha nagyon hányós betegsége lett volna és nem lett volna más választásom, akkor lettem volna hajlandó a fenekébe dugdosni bármit is, egyébként nekem ez rettentő taszító. Én kaptam kúpot és emlékszem is rá, hát nem kívánom a gyerekemnek.
2019. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
Flamborint kap. Ami cseppes és a teajába kapja. Oke jo dolog a láz, de ha a gyerek bágyadt, akkor igenis kell neki csillapítani.
2019. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
46%
Ugye tudod,hogy nálunk külföldön ezért elvennék tőled gyereket???? KÉt felnőtt erőszakkal lefog egy 6 !!! éves gyermeket, kiszolgáltatott pózba kényszeríti és a fenekébe dug valamit. Ez erőszak,szexuális bántalmazás és súlyos megalázás. Szégyeljétek magatokat és reméljétek,hogy nem okoztok neki egy életre lelki traumát.
2019. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek, hogy ilyen tudatlan parsztok nevelhetnek gyereket. Én elvetetném tőletek a pichâba.
2019. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Már nagyon rég váltani kellett volna..nem sok eszetek van.
2019. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem már 2 évesen se engedte a kúpot. És miért kínozzátok, amikor van más lehetőség is?

Szegény gyerek.

Panadol, Nurofen akár felváltva - úgy sűrübben is lehet adni, mert eltérő hatóanyag van benne.

2019. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Megis mit csinaljunk?

Szirupot cseppet kihanyta a tabletat nem vette be. Ha kknyorogtunk barmit igertunk sem. A gyerekorvos mindenre kupot irt fel emiatt.

Megprobaltuk a torokfajasra valo nyalokat attol is sugarban hanyt 20 percre ra

2019. okt. 14. 21:47
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok összetörni a tablettát és valamibe(mézbe?) belekeverni és úgy megetetni vele.Nálunk gyerekkorunkba ez volt, mert én is kihánytam minden szirupot.Lányom is ,,hajlamos" rá, de szerencsére legtöbbször bent marad neki.
2019. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!