Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 eves gyereknek meg lazcsilla...

6 eves gyereknek meg lazcsillapito kupot adtok vagy mar gyogyszert?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 19:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapításra is, mert nem bírja lenyelni sem egyben, sem több részben, sem porrá törve édesen.
2019. okt. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt, hogy kúp.
2019. okt. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

2 éves kora óta nem kapott kúpot, vagyis csak 2x, 1x mert hányt és nem maradt meg benne a gyógyszer, egyszer pedig fulladásra.

Lázcsillapításra régesrég nem használjuk.

2019. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szirupot próbáltatok eddig? Mert sok nálunk is visszajön. A panadolt pl nem tudja szedni és a nurofen eprestől is hányni szokott. Egyedül a narancsos nurofen marad bennt. Sőt a fiamra maga a láz is olyan hatással van, hogy mindent visszaküld a gyomra, egy korty víz nem marad benne, ha hagyom, hogy felmenjen a láza. A Novák Hunor fanok megköveznek érte, de ha tudom, hogy magasra szökne a láza(pl influenza), akkor már 37,5-nél kapnia kell a gyógyszert, különben semmi nem marad meg benne.
2019. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Idősebb korban sincs gond a kúppal ha a gyerek elfogadja. Én iskolás koromban is kaptam és nem okozott nagy traumát. Sokan felnőttként is használnak kúppot és ezzel nincs is gond.

Ha viszont hadakozik ellene az és le kell fogni az már más kérdés, ha van más módszer akkor semmiképp nem csinálnám, csak vészhelyzetben.


Próbáld meg valahogy megbeszélni vele, esetleg felajánlani valamit ha hagyja, vagy bármit.

2019. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
28%

Soha nem erőszakoltam semmit a gyerekem fenekébe, semmilyen életkorban, főleg nem többedmagammal lefogva.


A lázcsillapítás eleve szükségtelen ebben a korban, még 38 fok felett is, ha a gyerek nincs egyébként rosszul, stb. Egyebekben lassú hűtőfürdő, gyógyszer, ha már muszáj. De nem anális erőszak akkor, ha van rá más alternatíva. És minden korban van!

2019. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!