Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves kislányomnak van egy...

2 éves kislányomnak van egy lyukas foga és fáj neki, de a fogorvosnál ki sem nyitja a száját csak nagyon sír. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2-szer voltunk már vele, de semmit nem enged, nagy nehezen ózonkezelést tudtak neki egyszer csinálni, de másodjára már azt sem engedte. Nem tudom hogy érdemes próbálkozni, hogy ne vegyem el egy életre a kedvét a fogorvostól... :( Valakinek van esetleg hasonló esetre tapasztalata?

2019. dec. 21. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha fáj neki mindenképp vinném, mert sajnos az jobb nem lesz. Magán úton próbáltad direkt gyerekorvoshoz vinni?
2019. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfogorvos elboditja es nem lesz gond.

Rosszabb esettbe ugyelet mert ha faj neki es rosszabb lesz begyulladhat a fule szeme minden. Ne hagyd ra az unnepek miatt sem. Hogy tud enni fajos foggal? Felnottnek is borzalmas, nem hogy egy kisgyereknek.

2019. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Olyan gyerekfogorvost keress akinél a rendelőben van a fogorvosi szék felett TV amin mesefilmet játszanak le kezelés vizsgálat/közben. A 2 éves lányunk is csak így volt hajlandó kinyitni a száját, megmutatni a fogait és fluorid lakkal is le tudta kezelni a fogait a doktornő, mondjuk azt nem tudom hogy egy fogfúrást/tömést, hogy viselne.

Otthon amúgy nálunk nincs tv, lehet hogy az újdonság "varázsa" is besegített.

2019. dec. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg a kópédentálban sem nyitotta ki. Nem érdekelte se a mese se semmi. Szerintem bódításban csináltassátok meg.
2019. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Szívás amikor a gyereked előző életében kapott érzéstelenítés nélkül egy gyökérkezelést, de a fogbajos dolgot nem sikerürlt leraknia.


Bocsi az offért...., szívből kívános sok pozitív eredményteli megoldást.

2019. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Dentalkópéban voltam vele (kifejezetten gyerekfogászat), egyből ott próbálkoztunk, de nem engedett semmit, hiába volt tv, bármi. Nagyon kedvesek, türelmesek voltak vele, de nem használt sajnos, nem értek célt vele. A bódítástól tartok, nem szívesen mennék bele...
2019. dec. 23. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Látom az én válaszomat töröltetted, mert nem tetszett, pedig igazam volt
2019. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el komolyabb baja lesz a lyukas fajo fogtol mint hogy 5 percre elboditjak es tul is lesz rajta
2019. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló! Nem töröltettem egy hozzászólást sem!
2019. dec. 24. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!