Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha megtudnád, hogy van oltásel...

Ha megtudnád, hogy van oltásellenes szülő gyereke az óvodában, ahová a te gyereked is jár, mit tennél?

Figyelt kérdés
Tehát a kisgyerek nincs fertőző betegségek ellen beoltva.

2020. jan. 1. 20:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos,hogy megpróbálnék panaszt tenni valahol . Többet nem igen tudnék .

Egyéként a sok idióta,aki azt hiszi ezek a betegségek már rég eltűntek,és felesleges a védőoltás nem értem miért nem térnek már észhez a kanyarójárvány után .

Az autizmust meg azért szokták ehhez kapcsolni ,mert nagyjából abban az életkorban jelentkeznek az alarm jelek amikor az oltást kapja a gyerek. Sokan a mai napig azt hiszik ,hogy a gyerekük az MMR oltástól lett autista,mert előtte pl volt pár szavas szókincse,aztán elhagyta. Személyesen,testközelből ismerek ilyen szülőket ,érintett lévén tudom,hogy nehéz feldolgozni az igazságot . De a valóság az,hogy ez egy ilyen állapot,hullámzó ,és ez a 1,5-2 éves kor körüli "visszafejlődés" jellemző általában . Meg könnyebb az oltásra fogni , az embernek jól esik ha talál bűnbakot,hogy miért történt ez PONT VELE . Szóval önzőség és butaság ,jobban esik az oltásra fogni ,mint szembenézni,hogy valószínűleg az apjától örökölte ( ilyet is ismerek személyesen ) .. struccpolitika.

2020. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
31: Igen, de mért van egyre több autista gyerek? Becslések szerint 2050-re MINDEN gyerek az lesz!!
2020. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

#32: nincs egyre több. Csak egyre ismertebb a spektrum zavar, és emiatt többet tudnak diagnosztizálni.

Plusz egyre nagyobb teret hódítanak a közösségi oldalak, és ezért az érintettek egyre jobban egymásra találnak.

2020. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

#32: Most találtam. Érdemes elolvasni.


[link]

2020. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

32: "Igen, de mért van egyre több autista gyerek?"


Én azt olvastam valahol, hogy idősebb szülőknél gyakoribb.

Tehát ahogyan az átlagos szülővé válási életkor növekedett Magyarországon (szerintem ma átlagosan legalább 8-10 évvel idősebb korban válnak apává és anyává az emberek, mint az 1970-es években), szóval, ha ez így van, akkor emiatt valóban számítani kell arra, hogy arányaiban több autista gyerek születik.

2020. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Azt mondják nem lehet kitiltani ezeket mert joguk van közösségbe járni. Kérdem én, az én gyerekemnek nincs joga egészségesnek maradni? Nincs joga biztonságban lenni az ilyen hibbantaktól?
2020. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!