Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Árpa-probléma! Tanácsot kérek...

Árpa-probléma! Tanácsot kérek szépen, mit próbáljak, kihez, melyik kórházba vigyem?

Figyelt kérdés
Az 5 éves kislányom egyik szemén 8 hete van egy belső árpa. Túl vagyunk a floxal kenőcsön és a párakötésen, a kamillás borogatáson és az élesztőn. Semmitől nem javul. Ma azt mondta az orvos, hogy bódítás alkalmazásával ki kell szedni. Ő a Heim Pál Kórházat javasolta. Minden érdekel ezzel kapcsolatban, illetve esetleg, ha valaki gyerekének volt hasonló, leírná nekem a menetét? Nagyon köszönöm
2020. jan. 2. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég szedtek ki egyet, nem egy nagy dolog, felnőttnél csak érzéstelenítést adnak, de gondolom egy gyereknek félelmetes lehet. Adtak egy szurit a szemhéjamba, utána fél perc alatt kiszedte a doki, jó pár napig úgy néztem ki utána, mintha bevertek volna egyet a szemembe.
2020. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk a tobrex kenőcs és csepp elmulasztotta 6 (!!!) hónap alatt. Nyilvan nem használtuk csak az előrt ideig őket. Én nem szerettem volna műtétnek kitenni. A floxal semmit sem ért nekünk.
2020. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és már nekünk is azt mondta a szemész orvos, hogy műtessük meg, aztán elmentünk egy másikhoz, aki a Heim Pálban dolgozik és azt mondta, hogy felesleges ilyen kicsi gyereket (2 éves) kitenni ekkora traumának, ő iŕta fel a tobrexet és az szépen el is mulasztotta.
2020. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Septosylt laptunk rá

Egyszer hamar abbahagytuk..kiújult.


Elmúlástól plusz 1 hetet jaavsoltak, ha akkor is visszajön, akkor gyerekszemészet.

/ más gonddal amúgy járunk/

2020. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!