Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero oltás ki adatta be és...

Bexsero oltás ki adatta be és ki nem? Miért

Figyelt kérdés

Sziasztok

Gondolkozunk rajta nagyon viszont elbizonytalanodtunk...

Első ok az hogy rengeteg barát ismerős lebeszélt, sőt az is akik megtehetik maguknak.

Sok rosszat hallani az oltásról. Nyilván azt se akarom hogy elkapja. :/ Csak így hogy az emberek 90%a lebeszélt nem tudjuk mit csináljunk


A másik ok pedig hogy nagyon drága...


Nem tudom most..


2020. jan. 12. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem kockáztatok hogy lebénuljanak vagy meghaljanak. Ennyi az ok.

Mi abba gondoltunk bele hogy kicsi az esélye, de ugyan mégis ha bajuk lesz, akkor azt nem bocsátanánk meg magunknak. Ha nem kapták volna meg és megbetegednek, akkor arra gondol az ember hogy a pénz az utolsó. Bárcsak akkor beadattuk volna.

2020. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha lenne gyerekem, minden elérhető és releváns oltást beadatnék neki, és nem laikusok véleményét kérném ki, hanem az orvosinkét
2020. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, rokonom csecsemős osztályon dolgozik, és az ottani orvos azt mondta felesleges elég a kombinált.. Házorvosunk nincsen egyik mellett sem. Aki beakarja nem beszéli le, de nem is beszéli rá a kismamákat
2020. jan. 12. 15:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk jobban ajánlotta, mint a bárányhimlő ellenit.

Addig nem pártolta, amíg a szomszéd városban nem halt meg egy gyerek.

Mi jövő hónapban adatjuk be, mind a két gyereknek.


Mi rosszat hallottál? Én csak azt, hogy fájdalmas és lázzal, étvágytalansággal, bágyadtsággal jár az első oltás.

2020. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Feleslegesen nem oltatnám be a gyerekem. Lehet, hogy éppen z oltástól lenne beteg.
2020. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Én nem adattam be, a bárányhimlő ellenit sem. Az ok nem a pénz, hanem az, hogy nem egész életében véd, hanem x ideig, így meg feleslegesnek érzem.
2020. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem adattam be, semmi màs oltàst sem. XXI. szàzadi körülmènyek között a fertőző betegsègeknek kisebb a kockàzatuk, mint az oltàsnak.
2020. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
#7, ne legyél már ilyen hülye!
2020. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Beadattam.Nem tudtam volna elszámolni a lelkiismerettemmel,ha miattam lett volna baja. Az én lányomnak semmi baja nem lett tőle (mondjuk egyik oltástól sem). Nem volt hőemelkedése,láza,nem volt nyűgös sem aluszékony,evett rendesen, ugyanúgy teltek utána a napok,mintha nem történt volna semmi.
2020. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kombit kapta. A gyerekorvos javaslatara.
2020. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!