Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ekcéma lehet? Haziorvosnál...

Ekcéma lehet? Haziorvosnál jártunk, de nem javul a helyzet csak egyre rosszabb lesz. Ránéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


Kisfiam(2 eves) bore ilyen csunya lett egy het alatt.En azt gyanitom, hogy kiwitol johetett ki neki.3db-ot evett meg.Ra par napra kis pottyok lettek, aztan a pottyokbol ez az oriasi folt.A testen tobb helyen van, de ez a legcsunyabb.

Haziorvosnal voltunk, gyogyszertari kremet irt fel neki, de 3 napja kenjuk es semmit nem javul.

Mit csinaljak?

Maganborgyogyasztra szeretnem holnap bejelenteni, de addig is amig kapunk idopontot mit kezdjek vele?

Egyaltalan ekcema?A haziorvos aut allapitott meg, dd en kiskoromban ekcemas voltam es nekem inkabn hamlo foltok voltak.

Koszi ha valaszoltok!


2020. jan. 26. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Elocomos kenőcs hipp-hopp helyrehozza.

De biztos a kiwitől van?tojás nem jöhet szóba?nekünk attól volt.fiamnak is és nekem is

2020. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ajánlom a mosódiót az ő ruháihoz!

Nálunk a lányom volt ugyanúgy mint a te fiad.

Illetve ahogy előbb írtam a droserin kenőcs,de a fürdővizében feloldva. Napok alatt helyrejött

2020. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Azért gondolok a kivire, mert azonkivul sdmmi ujat nem kapott.Tojast 1 eves kora ota eszik, sose volt problema.

Egyszer egy eves kora elott kijott az ekcemaja,de akkor nagyon kicsi foltban es gyorsan visszahuzodott.

Olvastam, hogy a kivi a legallergenebb gyumolcs, ezert gondoltam ra, hogy attol lehet.

Mososzert nem valtottam, ariel babassal mosom a ruhait es az oblito is sensitive.

2020. jan. 26. 20:36
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érzékeny a bőre, akkor nem kell naponta fürdetni és egy bevizezett törlőkendővel végzett letörlés is biztosítja a megfelelő higiéniát.
2020. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is így nézett ki mindig. Hámlani később fog, majd gyógyuláskor.

Semmit nem tudsz csinálni, mint kenni, és figyelj, hogy ne vakarja, mert úgy terjed. A hűvös jól esik neki, de ne nedvessel borogasd, mert az fellazítja, es csúnyább lesz utána.

2020. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Antihisztamin! (Claritine szirup vagy fentistil csepp )
2020. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ!

Azért bőrgyógyászatra mindenképp elmegyünk, hátha mondanak valami bíztatót

2020. jan. 26. 22:13
 18/18 A kérdező kommentje:

Megírom azért, hátha valakinek segítség lesz egyszer.

Dematitisz papulosa.

Vírusos betegségek kísérő tünete.

Előtte egy héttel volt vírusos torokgyulladása a kisfiamnak, amiatt jött ki.

Sokáig megmarad, kaptunk rá kenőcsöt, bekenem elmúlik másnap előjön máshol.Több hónapig is fennállhat sajnos.

A kenőcsöt Fenistil cseppel egészítjük ki, így kevésbé vakarja.

2020. febr. 14. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!