Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hova kerul a gyermek es ez...

Hova kerul a gyermek es ez mennyi ideig tarthat? Hogyan veszelik ezt at a szulok es a gyerek?

Figyelt kérdés

Pszicholous ajanlasa, h egy gyermeket elvisznek a szuloktol egy olyan helyre ahol napi 24 oraban lesz, gyerekek es felnottek kozott. Mi szulok latogathatjuk majd. Picit levan allitolag maradva a beszeddel, es nem a koranak hasonlo mint tobb ilyenidos gyemek.

Mennyi idot lesz a gyermek tavol?


2020. jan. 31. 14:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszél a gyerek, és elviszik egy titokzatos helyte a titokzatos emberek, amíg le van maradva. Melyik pizsidben álmodtad ezt?
2020. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
De mit csináltatok vele, hogy elveszik?
2020. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nemértem. Az indokod ami miatt elveszik a gyereket az mese habbal..
2020. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem azért nem beszél, mert végignézte, hogy az apja agyonveri az anyját, csak ezért nem veszik el.
2020. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, magadnak is hazudsz vagy csak nekünk?

Azért nem vesznek el egy gyereket, mert picit le van maradva a gyerek a beszéddel.

Ha ez lenne, akkor elküldenék fül orr gégészetre, hallásvizsgálatra, vagy logopédushoz beszédpedagógushoz, esetleg végső soron gyermekpszichológushoz.

De ezért nem veszik el.

Szóval mi az indok amiért elveszik?

Anélkül nem könnyű megmondani.

Ha minden családból elvennék a gyereket mert valamivel le van maradva, akkor 10ből 6 családtól el kellene venni mondjuk.

Ha a mozgásfejlődése késik se veszik el, csak pl el kell vinni Dévényeshez.

2020. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudj magadnak és másnak sem!Ha valaki, az én gyerekem messze messze le volt maradva!!! Kapta a folyamatos fejlesztéseket, vittem is, itthon is maximálisan mindent megtettem érte, Az én ygerekem sem beszélt, nem evett, pelenkás volt stb stb, de önmagához képest hatalamsokat változott pozitív irányba! Nem, hogy nem vettél el tőlem (miért is vették volna), hanem dícsértek is, milyen ügyesek vagyunk. Nézz széz a világban, elég csak a felkapott dolgokat,amik futnak a neten, mi mindent megtesznek a szülők és fejlődik a gyerek. De még attól sem veszik el, ahol nem fejlődik, hsiz nyilván van valami oka, olyan fogyatékosság-betegség, amit max szinten lehet tartani és már az siker, ha nem romlik.

Tehát a gyereket miattatok szülők miatt veszik el, mert veszélyeztetitek a gyereket vagy nem adjátok meg neki az egészséges élethez való feltételeket!

szedjed össze magad és legyél SZÜLŐ! És igen, rohadtul megfogja viselni a gyerekt, hisz elveszik az anyjától. De az ő érdeke. Tessék ezzel szembe nézni és mindent elkövetni, hogy igenis minden porcikáddal a gyerek testi -lelki-szellemi fejlődését előtérbe helyezni!!! akkor fogod visszakapni, ha ezt a hatóság látja! sokszor nagyon indokolt esetben sem veszik el a gyereket, szóval nagy lehet a baj, de ha akarjátok igenis megtudjátok oldani, hogy ez mind pozitív irányba forduljon. Rajtatok múlik, annak hossza is, hogy meddig lesz távol.

2020. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

#26

A 17-19-ben én is írtam neki... Persze nem reagál. :(


valami nagyon nagy gáz lehet, ha semmit nem mondtak nekik! Mert még olyan esetekben is közlik a feltételeket, ha nagyon durva hiányosságok vannak pl. a lakásban (nincs fűtés, nincs víz-áram, stb.).


De az is fura, hogy nem a gyámhatóságot/gyermekvédelmet kérdezi (akik illetékesek, és tudnának is választ adni), hanem vadidegenektől vár választ... Úgy, hogy nem mondja el a valós történéseket...

2020. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Van baj az èrtelmezéssel


De ahogy már írták nem azért veszik el a gyereket mert le van maradva a beszéde.

Hogy meddig-lehet egy hónap, lehet egy év, de lehet sose többet nem kapjátok vissza a gyereket, ha nem tudtok neki normális körülményeket biztosítani.

2020. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hogy hova kerül: vagy gyerekotthonba vagy nevelőszülökhöz
2020. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
84%
Az ovis csoportomban volt egy kislány, akinek az édesanyja összeverekedett egy másik anyukával...A kislány innentől kezdve nem beszélt néhány évig. Az iskolában is írásban kellett teljesítenie. Igaz ez nem mostani eset, de nem szakították el a családjától.
2020. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!