Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért érdekes hol dolgozom?

Miért érdekes hol dolgozom?

Figyelt kérdés
4 évesem beteg, itthon vagyok vele. A háziorvosnál jeleztem, hogy én lennék vele táppénzen. A kérdés ekkor jött, hogy hol és mit dolgozom. Miért érdekes ez? Köszönöm
2020. febr. 19. 02:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk az, hogy mi köze hozzá. Főleg, hogy a rendszerbe már rögzítették korábban.
2020. febr. 19. 06:47
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Agresszív kismalac, te vagy az?
2020. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Huh. Mi köze hozzá. Te így szoktál beszélgetni általában? Csak mert egy sima első beszélgetésnél is felmerül a hol/mit dolgozol, van e ferjed/feleséged, van e gyerek kérdés. Semmi sértő nincs benne. Az orvostól pedig teljesen érthető kérdés.
2020. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megérkeztek a mimdentjobbantudók. Akik értelmes választ adtak, azoknak köszönöm. Akiknek nem sikerült, azoknak bíztatásul:legközelebb menni fog az értelmezés meg az empátia. Szép napot fröcsögők!
2020. febr. 19. 07:07
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

"Nem elég, hogy végignézed, ahogy a gyerek szenved, plusz még ezt azzal jutalmazzák, hogy a béredet jól megvágják"


Ezt egyáltalán nem értem!

Ha a gyyerek beteg és táppénzre mégy vele, akkor mi a különbség aközt, hogy az orvos feltünteti a munkakörödet vagy sem? A táppént ugyanaz!

2020. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kerdezo!


Értelmeztem. 1,7,10,13 valasz az enyem. Emeld ki kerlek, mi volt benne a fröcsögés. Ja, hogy nem megy, mert nincs benne. Tovabbinszep napot az agresszív kérdezőnek.

2020. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

"Tavaly januártól kötelezően fel kell tüntetni a munkakört a keresőképtelenségről szóló igazoláson, túl sokan csaltak."

Én a táppénzes papírom szerint gépjavító lakatos vagyok, közöm nincs hozzá, ráadásul nő vagyok. Erről ennyit...

2020. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

“ Mindenesetre bosszantó, hogy mindenkiből a rosszat neg a hátsó szándékot vélik felfedezni.”

De hát Te is ezt csinálod az orvossal kapcsolatban.

2020. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk az, hogy mi köze hozzá. Főleg, hogy a rendszerbe már rögzítették korábban.


Mint mondtam, az a köze, hogy jogszabályi előírás. Ha kéred, mondom a számát.

ÉS a munkaköröd változhat, nincs kőbe vésve, ezért kérdezik meg újra és újra.

ÉS nem feltételezik rólad a rossz szándékot, de sok volt a csalás, tehát meg kell előzni. Ehhez viszont a nem csalók hozzájárulnak a muinkakörük közlésével. Nem fáj, nem sok idő, pénzbe nem kerül, de legalább valamit megóvnak a befizetett járulékodból.

2020. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
17, mert a szádat bevarrták, gondolom, és képtelen vagy szólni az orvosnál, hogy bocsi, elírták, javítsák.
2020. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!