Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt már veletek ilyen? Az 1...

Volt már veletek ilyen? Az 1 évesem ma végig üvöltötte az egész oltási procedurát onnantól hogy beléptünk a vizsgálóba, addig amig felöltözve ki nem léptünk.

Figyelt kérdés

Annyira kellemetlen volt. Ahogy bementünk már megindet mert csomó gyerek várakozott és 2 nagyobb fiú tiszta erőből, iszonyat hangosan püfölt egy tanulóasztalt. De ott igazából más gond nem volt. Aztán mikor bementünk a vizsgálóba és letettem az ágyra, nem volt megállás. Sívított, ordított, torka szakadtából sírt mint akit ölni fognak. Folyamatosan nyúlt felém és sirt, sírt. Hiába csak mérték... aztán megkapta az oltást és alig birtam felöltöztetni mert amit letettem ordításba tört ki. Rendesen lefőttem azalatt a 20 perc alatt.

Viszont sok gyerek volt előttünk, kisebbek, nagyobbak.. és egy se csinálta ezt. Eddig ő is nagyon aranyos volt mindig. Még ha sírt is nem ennyire.

Nektek volt már ilyen? Mondta nekem a védőnő, hogy 1 éves kor után már sokkal rosszabbul birják az ilyesmit a gyerekek. De erre azért nem számítottam. Ezután mindig ez lesz most már?



2020. febr. 20. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy 1 éves kora óta. Azóta havonta, két havonta kap oltásokat, és csak egyre rosszabb a helyzet, ahogy okosodik, és már előre tudja, mi vár rá. Most 1,5 éves. Idővel remélhetőleg javul majd a helyzet, de az nem a közeljövőben lesz úgy látom...
2020. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 évesen kezdte. Előtte imádta a dokit, most másfél éves. Ha meglátja hogy hova megyünk, elkezd menekülni. Múltkor beteg volt, a dokival ketten nem tudtuk lefogni a dokival, úgy üvöltött és próbált menekülni, a doki meg nem tudta megvizsgálni.

Pedig egy tüneményes doktorbácsink van. Ez van. Számomra ez egyáltalán nem kellemetlen.

2020. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!