Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 14 hós kisfiamra éjjel sokszor...

14 hós kisfiamra éjjel sokszor izomgorcs szeruseg jon, van mikor nappal is tobbszor par masodpercre megfeszul az egesz teste, sokszor hangot is ad, gondolom kellemetlen neki. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Vitaminhiany? Vagy valamilyen taplalekallergia? Tejre, tojasra dietazik. Valakinek volt ilyen?
2019. szept. 4. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is volt ilyen, almodik. Mo voltunk kivizsgalason is, nincs semmi betegsege
2019. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt,de én ezzel már elvittem volna orvoshoz.Vagy voltatok már? Ő mit mondott?
2019. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szerintem simán fogzástól volt ilyen pár pillanatra lemerevedés vagy két hétig, de amikor dokinál rákérdeztem, azonnal elküldtek epilepszia-gyanúval kivizsgálásra. (Nem találtak semmit, azóta jó pár év eltelt.)
2019. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltunk már persze, gyerekorvos szerint éjjel csak álmodik meg dolgozza fel a napot. Hat nem tudom. Epilepszia vizsgalaton is voltunk, az negativ lett. De eddig nappal nem csinalta. Fogzassal amugy mi is sokat szenvedunk, de szerintem ez nem attol van.
2019. szept. 4. 12:52
 5/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló milyen kivizsgáláson voltatok?
2019. szept. 4. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!