Mitől hányhatott?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiam 2 napja délben elesett, beütötte homlokát, sebészeten voltunk, megvizsgálták, nincs gond, de figyeljük.

Azóta semmi.

Ma ahogy fektettem le, az ágy leesésgátlójára esett fenékkel a fal mellett, de a feje nem koppant. Rögtön hányt, öklendezés nélkül, kijött az egész vacsora. Nagyon megijedtem, hívtam az ügyéletet, de csak annyit mondtak, hogy itassam, és ne rohangáljon a lakásban.

Lehet agyrászkódás is, de más is.

Járt már így valaki?

Eddig semmi baja nem volt, nem viselkedett máshogy az elesés óta,és most ennyi idővel később, ahogy fenekre esett rögtön hányt. Mi lehetett ez?



2020. márc. 19. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akkora volt a lendulet, hogy kilottyent!

Azert egy 3 eves csak elmondja ha rosszul van.

Kerdezd meg tole. Faj e pocakja, vagy faj e barmi. Ezekbol lehet akarmire is kovetkeztetni.

( agyrázkódás)

2020. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj semmije.

Ahogy kihányta sírt, akkor azt mondta, hogy mindene fáj. Utána jól volt, mintha semmi nem történt volna.

Ilyen még sose történt velünk.

2020. márc. 19. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Lehet h csak megijedt h megint mehettek az ügyeletre. Vagy bevacsorázott, és visdzajött a "huppanástól"
2020. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy csak ennyi.

Köszi a válaszod!

2020. márc. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!