Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van egy 3 éves kislányom kb.5...

Betti Jazi kérdése:

Van egy 3 éves kislányom kb.5 napja valami folyton megcsípkedi voltam vele háziorvosnál de annyit mondott adjak neki fenistil cseppet esetleg valami más ötlet???

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehet megtalálni őket egyszerűen, megbújnak a fa bútorok illesztései között, tapéta alatt...
2020. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!!!
2020. máj. 31. 21:21
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges rovarirtót hívni ennyi miatt. Vegyél Insecticide 2000 ezért. Az mindent kiirt. Állatos körben elterjedt, pl atka miatt használtam már én is. Pár nap alatt teljesen eltűntek.
2020. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi akkor lehet megpróbálnám először ezt amit írtál mert meg mondom őszintén még mindig nem biztos hogy poloska mert semmi nyoma pedig 3szor pakoltam ki a lakást
2020. jún. 1. 12:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért mert te nem látod attól még ott vannak. Én sem láttam őket mégis 3 éjszaka agyon csíptek.

Másrészt ne pakolgasd a lakást mert így hordod szanaszét a poloskákat.

2020. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!