Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vitaminokat/étrendkiegé...

Milyen vitaminokat/étrendkiegészítőt javasoltok?

Figyelt kérdés
5éves lesz a fiam és nagyon válogatós, nagyon keveset és kevés dolgot eszik meg. 2. Hétre ki is dőlt az oviból elkapott valami takonykórt. Tudtok javasolni valamit ami kicsit rásegítene az immunrendszerére?
2020. szept. 8. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Marslakócska Immuno forte szirup vált be.
2020. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Sok sok udvari levegő. Nem félni a széltől és az esőtől, nem felöltöztetni nyóc rétegben csak mert picit lehűlt az idő. Hogy az étkezése eleve el van rontva, az talán helyrejön, ha következetesen eteted. Ha nem eszi meg a zöldséget, nincs krémtúró sem.
2020. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 5 éves, mindent eszik, imádja a zöldségeket, gyümölcsöket, sportol, de mégis szükséges egy kis plusz ebben az időszakban, mert nagyon könnyen fertőzik egymást. 1-es voltam.
2020. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül kértem tanácsot vitaminnal kapcsolatban.Sokat vagyunk levegőn és nem gondolnám hogy túl öltöztetem, túl féltem.

Édesseget sem akar enni szóval nála nem is lehet ezzel " fenyegetőzni" mert hidegen hagyja.

Karantén alatt egyáltalán nem volt beteg van udvar sokat voltunk kint szeles időben is.De nyilván több bacival találkoznak egy közösségben és van akinek nem árt ilyenkor a plusz rásegítés.

2020. szept. 8. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Csontleves, húsleves sok zöldséggel, erős fokhagyma krémleves nekünk mindig segít. Ezeket is szoktam adni felváltva: marslakócskák vitamin, omega 3, biogaia D vitaminos probiotikum. Infralámpa is segít meg a tengeri sós fürdővíz.
2020. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En beres cseppet, c es d vitamint adok az oteves lanyomnak. Tobb helyrol kertem tanacsot, a konkluzio az volt, h tobbet er a marslakocskaknal es tarsainal.
2020. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!