Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vízszerű bukás. 1 hónapos...

Vízszerű bukás. 1 hónapos baba. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Kisfiam pocak fájós, nutrilon omneo comfortot iszik de elég sokat bukik. Orvos azt mondta, amíg hízik nem foglalkozunk vele, esetleg óvatosan (székrekedés miatt) használjak nutritont. Most el tudtam csípni, a pelenkázón bukta ki ezt a valamit, víz szerű volt. Mi lehetett az? Én gyomorsavra gondoltam, de nem lenne az baj?

2020. okt. 2. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha savas (hányás) szaga van, akkor lehet benne gyomorsav, de nekem is azt mondta a gyerekorvos és a védőnő is, hogy amíg hízik, nincs ok az aggodalomra. 4 hónapos és eszméletlen sokat bukó kislányom van, de biztosra mondták, hogy nem reflux, mert pirospozsgás, élénk, hurkás, szépen fejlődő baba.
2020. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Lehet nyál. Még mpst tanulja meg rendesen lenyelni, és van hogy felgyűlik.
2020. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
A babák buknak, ebben semmi különös nincsen.
2020. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!