Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyerekek a 18 hós oltást...

Gyerekek a 18 hós oltást hagyta? Ha nem hány ember kellett hozzá? Német is írjatok légyszi

Figyelt kérdés

#18 hód oltás
2020. okt. 13. 14:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém mindig hagyta. Vérvétel, szuri, injekció... hang nélkül, meg se kottyant neki,valahogy ettől abszolút nem tart.Viszont ha kiesik egy foga, ott a világ vége van ... lány.
2020. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Mind a négy másfél éves gyerekemet (két fiú, két lány) egyszerüen ölbe vettem és mire észbekaptak, meg is volt az oltás.

Igazán nem volt téma, hogy hagyják vagy sem, eszembe sem jutott ilyenen gondolkodni.

2020. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Hang nélkült tűrte. Le se kellett fogni.
2020. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Miért fontos, hogy fiú vagy lány? Ennek mi köze az oltáshoz?
2020. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%

Az enyém olyan patáliát csapott, mint tíz másik egyszerre.

Egy 10 kilós, nádszálkisasszonyt 3-an fogtunk le és még így is megharapta az orvost. Nagyon szégyelltem magam miatta, de ez van.

Az hozzátartozik, hogy alapjáraton utálom én is meg a gyerek is a gyerekorvost, végtelenül bunkó nőszemély.

Más orvossal nem viselkedik ennyire vadul,pedig már megjártunk néhány rendelőt és gyógytornászt.

2020. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem váltotok orvost, ha te is meg a gyereked is utáljátok?
2020. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
Mert kis faluban (és a körzetében) örülök, ha ez az egy is fogad.
2020. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ordított, mászott volna a nyakamba. Lány, bár nem tudom, miért lényeges. Amúgy azóta fél ennyire bármilyen orvosi beavatkozástól, amióta kimosták a könnycsatornáját, mert el volt záródva egyévesen. Oda két nővér kellett, hogy lefogják. A doktornő azt mondta, hogy inkább ne is nézzek oda. Hát az szörnyű volt nekem is.
2020. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért kellene lefogni? simán el lehet terelni a figyelmét, vagy anyuka szépen ölbe veszi és pikkpakk megvan. Minek ijesztgetni a gyereket? Ha lefogják, az marad meg benne, hogy valami nagyon rossz történt vele és máskor is félni fog az orvostól.
2020. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ne ha a lányom oltáson lefogom, akkor izgulok némileg.
2020. okt. 20. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!