Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rendben van, hogy nem eszik...

Rendben van, hogy nem eszik szinte semmit? Csak pár falatot...

Figyelt kérdés

2 napig lázas volt. Felment neki 39,5-re is. Amikor adtam neki lázcsillapítót, jókedvű volt. Most már több, mint 24 órája láztalan. Ez a 3. nap.

De még mindig alig eszik valamit. Ebédre meg uzsira evett egy kis főtt krumplit. Tegnap meg tegnap előtt reggelire zabkását. De amúgy csak sír, ellöki az ételt. Torokfájára is tippelek, ezért igyekeztem neki puha ételeket adni, mint a zabkása, főtt krumpli, főzelék. De nem nagyon megy semmi...

Viszont legalább sokat iszik, azzal nincs baj. Normális ez még? Holnap felhívom az orvost, de aggódok.


2020. okt. 29. 19:51
 1/1 anonim válasza:
100%
Mindenkivel előfordul olyan néha , hogy lebetegszik nincs étvágya stb. De szerintem az a legjobb ha az orvosra hallgatsz , remélem jobban lesz 🙁
2020. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!