Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki otthon tartja ebben a vírus helyzetben a nagycsoportos gyermekét?

Figyelt kérdés
Én szívem szerint itthon tartanám, csak félek, hogy majd nem engedik jövőre suliba a sok hiányzás miatt.
2020. nov. 6. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem ismerek ilyet. Mindenki jár körülöttünk is oviba, iskolába.

Elsősorban a gyerekeim érdekét nézem és az az, hogy ne maradjanak le/ki.

Maradjanak otthon a nagyiék, nézzék a tv-t és várják az oltást.

Az ovisnak szocializálódni, tanulni, fejlődni kell, mert míg nagyinak 6 hónap otthon kb. semmi, a gyereknek nagyon is fontos időszak és számít a fejlődése szempontjából. Fáj vagy sem, ez az igazság.

2020. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván, ha óvodások hullanának, mint a legyek, megfontolnám. Így viszont nem teszem.
2020. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Mi itthon tartjuk, bár még csak kiscsoportos. Nagycsoport, iskola előkészítése azért más lehet, akkor lehet járna. Bár az az igazság, hogy az oviban (dolgozok, szülők között) több igazolt covidos is volt mostanában. Szóval nem alaptalan a félelmünk.
2020. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Tesómék nem engedik a fiukat oviba, már 1 hete otthon van és nem is viszik amíg nincs vége a járványhelyzetnek. Szintén jövőre megy suliba.
2020. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Illetve nálunk két kisebb (egyik nem rég született) tesó van, így köszi de semmi szükség covid vagy más virusra. Amíg járt addig is 1 hét ovi, 2 hét itthon volt.
2020. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Ismerek aki nem viszi a nagycsoportost, de ott anyuka gyesen van. Én se viszem az enyémet, de ő kiscsoportos. Ha iskolás lenne muszáj lenne mennie.
2020. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is gyesen vagyok.
2020. nov. 6. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Es ha ez meg evekig itt lesz velunk akkor tamulnia sem kell majd?
2020. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Én kivettem a középsősömet és a nagycsoportosomat, home office-ban dolgozom. Igaz nem a vírus miatt, csak arra hivatkozva, de ma hívtak, hogy vissza kell vigyem őket, nem vehetem ki hosszabb távra, mert kötelező az ovi.
2020. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerek nem jár a lányom (nagy)csoportjából. De ott anyuka rákos.

Egyébként emiatt biztos nem kap felmentést, ugyanis azt csak kérvényezni lehet. Ha ennyi elég lenne hozzá, nem izzadnának vért a szülők, hogy elintézzék.

2020. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!