Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Attól, hogy köhög a babám, a...

Attól, hogy köhög a babám, a Bexserot megkaphatja?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz, a második Bexserot pedig most szerdán kapná. Tegnap óta vettem észre, hogy néha köhög, de ezen kívül nincs semmi.
2020. nov. 23. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyenkor felhívtam a dokit, hogy kicsit náthás lett vagy ez meg az, menjünk-e, és mindig azt mondta, hogy ne, nem baj, ha 1-2-3 hét múlva kapja. De az a legbiztosabb, ha te is felhívod a tiéteket.
2020. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem covid időkben köhögéssel nem fogja beadni. Amúgy nalunk ha nincs láz csont nélkül beadják. De most azért óvatosabbak.
2020. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed az orvost.Nálunk se taknyosan ,se köhögősen nem oltotta,sőt piros torokkal se.Mindig megvárta míg egészséges.
2020. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2020. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi ilyen miatt kerültünk kórházba épp a 2.nál. Reggel picit köhögött, elvittem,mondtam neki,megvizsgálta nem látott semmit,beadta neki. Rá 2 órára olyan bete lett 1 perc leforgása alatt,mintha napok óta meg lenne fázva. A láza 3 napig nem ment le. Megfogadtam soha többé nem adatok be neki oltást akkor ha valami lappang. A köhögés már az szerintem. Inkább hagyd ki
2020. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megéri kivárni, amíg a megbetegedés gyanúja is elmúlik. Babának és a szülőknek is biztosabb.
2020. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végül nem kapta meg, azt mondta a doki, hogy alapesetben beadná, de most a koronanyavalya miatt így nem?

De mi van akkor ha valamit elkapott, de még a tünete nem jelentkezik és így kap oltást? Ugyanúgy rizikós, nem?

2020. nov. 26. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező mindent nem lehet kivédeni. Amúgy nincs semmi extra. Kicsit jobban megviseli, több eséllyel lazasodik be azt ennyi. Csak pont a bexsero elég kis alattomos amúgy is, úgyhogy ott érdemes nem rozikozni, legalább ha tudod hogy valami bujkál benne.
2020. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
De nyilván, az oltás alapvetően rizikós. Mérlegelni kell ebben is, ahogy mindenben.
2020. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!