Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Többgyerekes anyuk - ti...

Többgyerekes anyuk - ti beoltatjátok magatokat covid ellen HA amúgy influenza ellen nem szoktátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel h mostanában elérhető az oltás. Úgy vagytok vele h vagy majd elkapjátok vagy nem, ahogy az influenza is van h sok évig elkerül egy családot, s inkább a megelőzésre fektetitek a hangsúlyt? Vagy: mivel ez a betegség elképzelhető h nagyon lever a lábatokról, ha elkapjátok és így a család egy alappillére dől ki - plusz nagyiknak, bárkinek továbbadható —> elgondolkodtok azon h mégis beadatjátok?

Ez a kérdés azokhoz szól főleg, akik az éves influ oltással nem élnek.


2021. márc. 3. 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Az influenza ehhez kepest szerintem semmi, igy arra nem szoktam, de most megfontolom
2021. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem voltam influenzas (koppkopp) es oltast sem kertem ra, a koronat egyaltalan nem vesszuk felvallrol, sot, de ezzel most kivarunk. Kevesnek tartom az eddigi tesztidoszakot ahhoz hogy tudjuk az esetleges mellekhatasokat. Szuleimet egyebkent beoltjak es orulok neki, eddig sem vedekeztek komolyan, csoda h nem kaptak el.


(3gyerkoc, legkisebb 4hos)

2021. márc. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Soha nem adatom be az influenza oltást, de ezt most be fogom (ha egyszer majd jut nekünk is). Nem csak azért, hogy ne dőljek ki, de a végén úgyis az lesz (bármennyire is nem kötelező az oltás), hogy csak akkor élhetünk viszonylag normális életet, ha be vagyunk oltva.

Két gyerekem van, egy majdnem 9 éves és egy 6 hónapos.

2021. márc. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogom beoltatni magam,mert nem bízom az oltásban. A covidot már elkaptam egyebkent novemberben.
2021. márc. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Egy bölcsis gyermekem van, szeretném beadatni, de én csak a Pfizert kérem, úgyhogy olyan november környékén számítok rá :D Influenza oltást sosem vettem fel.
2021. márc. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
5ös, 2022 novemberre gondolsz?:-D
2021. márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2021. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem tervezem beadatni, fiatal és egészséges vagyok.
2021. márc. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Be fogom adatni, de a 3-ashoz hasonlóan én is azért, mert szeretnék normális életet élni, nem azért, mert annyira rettegek a covidtól. Az oltástól sem rettegek egyébként.
2021. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Képtelen vagyok megalkudni, hogy az oltásért cserébe 'normális' életem lesz.

Nem kaptam el, egészséges vagyok és büntetni akarnak, mert nem hajtok fejet.

Természetesen a gyerekem sem fogja megkapni.

2021. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!