Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Többgyerekes anyuk - ti...

Többgyerekes anyuk - ti beoltatjátok magatokat covid ellen HA amúgy influenza ellen nem szoktátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel h mostanában elérhető az oltás. Úgy vagytok vele h vagy majd elkapjátok vagy nem, ahogy az influenza is van h sok évig elkerül egy családot, s inkább a megelőzésre fektetitek a hangsúlyt? Vagy: mivel ez a betegség elképzelhető h nagyon lever a lábatokról, ha elkapjátok és így a család egy alappillére dől ki - plusz nagyiknak, bárkinek továbbadható —> elgondolkodtok azon h mégis beadatjátok?

Ez a kérdés azokhoz szól főleg, akik az éves influ oltással nem élnek.


2021. márc. 3. 00:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Sosem kaptam el az influenzát eddig. 38 éves vagyok. Oltást sem kaptam rá.

De a korona legyűrt.. 3 hétig feküdtem az ágyban... Majdnem kórház lett belőle, egy hajszálon múlt! (nem tüdőgyulladás miatt, hanem a vérképem miatt...)


Ha lesz oltás, (Pfizer), beoltatom magam. De csak azzal. Minden közeli rokonom megkapta, 2-3 nap rosszulléttel megúszták!

2021. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
nem
2021. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2021. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyelőre semmiképp. Kivárunk, hogy hova fut ki ez az egész történet. Nagyszülők kérték az oltást, van, aki már meg is kapta közülük.
2021. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
Igen, de csak pfizer vagy moderna, betegségem miatt mást nem is kaphatnék. A koronán túlvagyok kb 1 éve, de én is attól tartok, csak ezzel lehet majd aránylag normális életet élni. Szociális munkás vagyok, így talán valamivel előbb sorra is kerülök. Férjem eü-s, a pfizert megkapta már, a második után másnap kis izomláza volt a felkarjában, ennyi volt a mellékhatása. Magától a betegségtől egyébként kicsit sem félek, tényleg csak azért adatom be, hogy végre vége legyen ennek a f-szságnak...
2021. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Szegények....soha nem lesz normális életetek, csak hogy tudjátok...
2021. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
És egyelőre fölöslegesen szerzett agyi rögöm sem😉
2021. ápr. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!