Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők! Oltatjátok a gyermekei...

Szülők! Oltatjátok a gyermekeiteket?

Figyelt kérdés

Azt mondja Müller Cecília, hogy hamarosan a 12-15 éveseket is lehet koronavírus ellen oldani.

Ti hogy álltok ehhez?

Beoltatjátok a gyermekeket?



2021. máj. 4. 08:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy tudom, hogy a 12-15 éveseket júniustól oltanák, a kisebbeket pedig szeptembertől.


6,5 és 4 évesek a gyerekeim, mindketten kapják majd, amint lehet. A családban mindenki oltott.

2021. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
63%
Én egyedül nevelem a gyereket 6 éves,most megy suliba majd. Én ha lesz oltás neki is szeretném ha megkapná mert féltem ettől a h.ülye vírustól. Igaz az oltastól is féltem... vhogy egyik se jó megoldás úgy érzem. Na mind1 a lényeg az h én beadatnám neki de az apja nem engedi. Azt mondta ha megtudja h beadattam neki akkor beperel
2021. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
46%
32, én feltenném a kérdést az Édesanyák szakértői csoportban az Fb-n. Ott szakértők válaszolnak. Segíthetnek, hogy megteheti-e egyáltalán az exed. Kell-e félned a feljelentéstől. Dönthetsz-e egyedül....
2021. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
53%

32

Ne oltasd. Nem lesz semmi baja, ha kell ha nem, ne adass be neki kétes eredetű kémiai anyagokat

2021. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
72%
a kistesom 12 eves, o is szeretne. lehet hogy nyaron sor is kerul ra
2021. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
44%
2.5 éves, biztos, hogy nem oltattatom be ilyen anyaggal. Két ember oltatta be nálunk magát a rokonságban. Vagyis az egyiknek nem is volt választása, nagyanyámnak, aki otthonban él. 2. P. oltás után 1.5 héttel meghalt, állítólag infarktust kapott. A másik két Sinopharmot kapott, nincs baja.
2021. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
54%

Képzeld utolsó elárulok egy titkot. Mi oltottak is meghalunk 😁 de akkor így már lesz mire fogni ( oltás,mi más) Nem csak covid nem létezik,úgy tűnik már infarktust se lehet kapni...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Még a kötelező oltásai is 3 hónapot csúsztak újszülött korától.

Biztos, hogy nem engedném, hogy beoltsák.

Még egy sima gyógyszer is okozott már olyan mellékhatást, hogy rohantunk vele a dokihoz vissza...

5 éves kislány.

2021. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
63%

37# nahát, ki hitte volna, hogy egyszer mind meghalunk 🤔

Azért tudod, nem mindegy mikor és hogyan halsz meg. De, ha ne adj' Isten a gyereked halna meg oltás után 1-2 héttel, akkor is ugyanezek a gondolataid lennének, és azzal áltatnád magad, hogy 100%, nem az oltás volt az oka ennek.

2021. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
59%

És te miért áltatod magad azzal,hogy 100% az oltás miatt?

Hiszen nem tudhatod...

2021. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!