Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Baja lehet a hasfájós babámnak?

Baja lehet a hasfájós babámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 3, 5 hetes kislányom. Már a második héten elkezdődött a hasfájás.próbáltunk minden csodaszert, mecsek tea, infacol, bio gaia, espumisan. Ez a kettő együtt enyhít rajta. A hasfájás mellé társul gyakori bukás, csuklás, a széklete sárga de néha nyálkás darabot látok benne. Kizárólag anyatejjel táplálom. Néha 2-3 órán keresztül sír, és sehogy nem tudjuk megvígasztalni. Szerintetek orvoshoz kellene vinnem?

2021. júl. 8. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi baja. Ilyenkor még rengeteget csuklanak. Minden etetés után büfiztesd, sőt van aki még evés közben is büfiztet egyszer, próbáld ki nálatok melyik válik be jobban.

Ennyi idősen még szinte egész nap szoptattam, nem bírt ki 2-3 órát. Nem lehet, hogy olyankor éhes és azért sír?

Hasfájós babáknak jót tesz ha hason alhatnak.

2021. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hason csak úgy merem fektetni, ha mellette vagyok. Azt mondta a védőnő a bukás miatt ne altassam hason. A hasfájás miatt pedig azt ajánlotta, hogy próbáljak két szoptatás között legalább 2 órát megtartani, különben még meg se emészti az előző adag tejet és ha már arra eszik, még jobban fájhat a pocija. Sokszor már eszik, alszik 5 percet és kezdi is a sírást. A súlya nagyon is jól gyarapszik, egy hét alatt 40 dekát felszedett, így nem gondolnám, hogy éhes lenne ezeknél a sírásoknál. Mindig addig eszik, amíg akar, általában 20-30 perc.
2021. júl. 8. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Colief cseppeket.Segit neki az emésztésben.
2021. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem segített semmi, ráadásul egész éjszaka sírt. Az idő majd megoldja. Látta orvos is, védőnő is azt mondták, hogy ez van, ez ilyen. Kitartást, tudom, hogy nagyon nehéz.
2021. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A védőnőm mesélte, hogy a 3. gyerekén semmi sem segített, csak az idő!
2021. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az espumisan- biogaia kombó úgy néz ki enyhít rajta. Így napközben egész jókat alszik, de este fürdés után megkezdődik a hasfájás. Remélem hamar kinövi, mert ez nem állapot, hogy néha már együtt sírunk mikor sehogy sem tudok neki segíteni
2021. júl. 9. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasfájás, bukás, csuklás, nyálkás széklet : ez mind, mind a tejfehérje allergia fő tünete. Kezeletlenül sokkal nagyobb bajok is lehetnek. Ezek a tünetek egyik életkorban sem normálisak, pláne ennyire hatványozottan. Nekem mindkét gyermekem tejfehérjés, írj privátban ha segítsek.
2021. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!