Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha nem adatok be a gyerekeknek...

Ha nem adatok be a gyerekeknek a COVID oltást, és meghal, akkor az gondatlanságból elkövetett halált okozó veszélyeztetés? És ha beadatom, és a vakcinától lesz valami baja, akkor is meghucolhatnak veszélyeztetés miatt?

Figyelt kérdés
Csak mert alá kell írni a beleegyező nyilatkozatot, amin vállalni kell a felelősséget.

2021. aug. 18. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vállalni a felelősséget, ne terjessz álhíreket!
2021. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez annyit tesz, hogy nem mégy jobbra-balra perelni orvost, vagy mást, hogy attól halt meg, vagy a hiányától. Elfogadod, hogy nem vonható más felelősségre ilyen esetben.
2021. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Ez úgy működik, hogy ha nem oltatod be és meghal, akkor mekkora barom vagy, ha meg beoltatod, és utána hal meg, akkor természetesen nem az oltástól halt meg.
2021. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Az oltásba is belehalhat. Nem egy ilyen embert ismerek. Teljesen lutri kire hogy hat a vírus vagy az oltás
2021. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem kötelező oltás, úgyhogy nem számít veszélyeztetésnek ha nem adatod be a gyereknek.

Ha beadatod és baja lesz, az sem fog veszélyeztetésnek minősülni, hiszen nem te tehetsz arról, hogy rosszul reagált a vakcinára.

2021. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

4.

Te személyesen tőbb embert ismertél, akik az oltásba haltak bele? Azért én ezt nem hinném.

2021. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Gyerekek alíg halnak meg..De ha felnőttként a delta előtt most nem vagy beoltva akkor én a helyedben már rendelnék koporsót..Csak idén 7 oltástagadó barátom vesztettem el..Mind 40 alatti volt..Covidban haltak meg..
2021. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
#7, rendeltem, köszi. 😂
2021. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

Igy nevetett a gyerekkori barátom is..37 évesen aztán elvitte a Covid

.Engem nem mert beoltottam magam..Én most tv-t nézek..Neki a szemét épp kukacok rágják..Szokjátok meg ezt az állapotot beoltatlanok..

2021. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Inkább a halál mint az oltás. Gyanítom hogy a haverod ugyanúgy röhög rajtad.
2021. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!