Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért viszik be gyereket...

Miért viszik be gyereket boltba csúcsidőben mind2 szülő influenza/covid időszakban?

Figyelt kérdés

Azt látom hogy szükségtelen mégis beviszik a szülők estefelé gyereket gyerekeket a boltba meg kohogve is

Maszk a szülőn meg ha van is de kksgyereken nincs,meg babát is visznek

És egyik szülő maradhatna autóba velük, nekünk működik-de inkább lézengenek-tolakodnak

Miért?

Ennyire letojják vagy bele se gondolnak?



2021. nov. 2. 17:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
47%
Sokaknál ez a családi program.
2021. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén? Letojom! 2 éve ezt csináljuk. Átestünk rajta,a gyerekek is,be vagyunk oltva, ha meghalunk mert boltba megyünk,akkor ez van. Amúgy én a boltban,gyógyszertárban,esetleg a dm-ben fertőződhettem meg tavaly mert máshova nem mentem,aztán hazamentem és összefertőztem az egész családot coviddal. Oly mindegy hogy ott van-e a boltba velem valamelyik vagy sem
2021. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
78%
Pont, hogy a gyerek az ellenállóbb a covidra.
2021. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
Már mindenkinek elege van ebből, amúgy ha jár bölcsibe, oviba, iskolába akkor ott nagy eséllyel összeszedi és teljesen mindegy már, hogy bemegy-e a boltba.
2021. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
Hát én nem tudok úgy elmenni a boltba, hogy ne legyen tömve. Ha reggel, ha délben, ha délután, ha késő délután megyünk, folyamatosan tele van a bolt. Nem dolgozik soha senki?
2021. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
93%
Kb mint a 2#. Ha csak egyikünk megy be, és hazahozza, akkor is elkapjuk, úgyhogy nem mindegy? Maszk sincs rajtunk, férjem tömegközlekedéssel jár dolgozni, kb bárhol összeszedheti. Mi is a játszótéren. Nyilván betegen nem mennénk sehova, de ez az egész már kezd túl sok lenni. Be vagyunk oltva, de nem fogunk még évekig besz.va, elzárkózva élni, amíg eltűnik ez az egész...
2021. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
71%
Kit érdekel ki van beoltva és ki nem ? Ugyanúgy fertőzhet az is, sőt kórházba is kerülhet. Nekem legjobban ebből van elegem, hogy hamis biztonságérzetet táplálnak az emberekbe. Lehet valakit megfelelően véd az oltás, de sokaknál szart sem ér, mert nincs ellenanyag.
2021. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
95%

Mert gyorsabban végzünk

Ha én is megyek én élelmiszert nem nézek..azt addig intézi a férjem, de a gyerekeket nek tudjuk senkire bízni… és a kocsiban sincsenek el annyi időt..

Plusz az o ivan esèlyesebb, hogy elkapjàk..

2021. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%
Oviban
2021. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
93%

2 gyerekünk van. Vagy én járok velük hármasban boltba, vagy 4en megyünk ( 2és fél a nagy, 2 hónapos a pici)

Itt a 4.hullám, influenza, stb... a kötelező maszkon kívül semmi óvintézkedést nem tettünk, mégsem kaptuk el... meg csak az influenzát sem. Ferjemmel 5 éve tuti nem voltunk betegek, a nagyobbikunk is 1x volt megfázva.


A rokonok, barátok is hasonlóan élnek, ott sem tudunk betegről a 3 hullám alatt (olyan volt, hogy a teszt pozitív volt).



És igen. Tökmindegy mikor megy az ember a boltba, hogy hétköznap, vagy hétvégén, hogy reggel vagy este, felénk is mindig rengetegen vannak

2021. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!