Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ebbe az esetbe mit tehetek a...

Ebbe az esetbe mit tehetek a betegség miatt?

Figyelt kérdés

Kisfiam egész múlt héten itthon volt betegség miatt. Tegnap megnézte a doktornő, nem lázas, jól van. Kicsit még köhög de mehet már a bölcsibe.

Reggel jeleztem, hogy a köhögés még megvan de a doktornő engedélyezte már, hogy jöjjön.

Délelőtt hívtak, hogy lázas 38 felett menjek érte.

Mikor haza hoztam mérem a lázat, még csak hőemelkedése se volt.

2 fajta digitálissal mértem, popsiba.

Fel is hívtam a bolcsit, hogy ilyen helyzetben mi a teendő, hogy én nem mértem lázat a gyereknek, látszólag sincs semmi baja.

Márpedig nekik a homlokmérős lázmérő ezt mutatta.

Nem tudom, mit tegyek.


2021. nov. 3. 18:21
 1/4 babyboom567 ***** válasza:
38%

Nálunk a korona miatt zéró tolerancia van,kis köhögéssel sem mehetnek.

Sajnálom ,hogy így jártatok, jobbulást a gyerekednek.

2021. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Valszeg nem volt lázas, csak azt mondták, így egy gyerekkel kevesebb, akivel foglalkozniuk kell.
2021. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A homlokos mérő sokszor csal.. Kimelegszik az ember és máris 38at mutat.

Nekem is gyanús, hogy miért küldték haza. Nem tetszett nekik a köhögés.

Eleve hogy került elő a lázmérő? Rosszul volt, nem érezte jól magát?

2021. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen miért is nem csodálkozom. Sajnos most ilyenek, nem csak bölcsiben hanem oviban is. Ha már 1x ki kell fújni a gyerek orrát, szólnak hogy beteg. 2 nap ovi, 1 hónap itthon...

Csak kitartást tudok neked kívánni, ugyanebben a cipőben vagyok. Felhívnám az orvost a helyedben hogy ezt meg ezt mondták, de te nem észleltél ilyesmit. Nálunk volt olyan, hogy a sokadik ilyennél a gyerekorvos felhívta az óvónőket és jól leteremtette...

2021. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!