Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit lehet csinálni még hogy...

Mit lehet csinálni még hogy ne legyen mindig beteg?

Figyelt kérdés

Mióta kezdte a bölcsit minden második héten beteg a kisfiam. Most is kezd taknyos lenni. Adok neki multi és c vitamint.

Az a baj, hogy így nagyon nehezen szokik be. Mire megszokná hogy menni kell, megint itthon van


2021. nov. 10. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ugyanez nálunk is. Gondolkodom rajta,hogy kivegyem.
2021. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha kiveszed mit segít? Akk oviban lesz beteg.
2021. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy! Taoasztalat. Ovis már elmondja milye fáj, és nagyobb,könnyebben átvészeli.
2021. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak a vitamin számít. Számít, hogy túlöltözteted és kimelegszik/megfázik, számít, mennyit van friss levegőn, mennyit szellőzteted a lakást, milyen gyakran mosod az ágyneműjét, mennyire nyirkos a lakás, mennyi a hőfok a lakásban (ha túl meleg van, főleg éjjel, az sem jó. Egy gyereknek bőven elég alváshoz a 18 fok, nappal pedig max 22 fok.
2021. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. Kitartás.

Annyit tudtam tenni h teljesen egészségesen engedtem vissza, semmi 'még reggel egyszer orrot kell fújni'. Ilyenkor egy hónapot bírta. Ha egy hét otthonlét után következő héten mehetett akkor azon a héten, hét végén ismét beteg lett. Nagymama nélkül nem tudtam volna ezt kivitelezni.


Viszont idővel erősödik az immunrendszer és lerövidülnek a betegségek. Ami régen kB 1 évesen nátha 17 nap volt az bölcsiben 10 nap, oviban 1 hét, 5 nap. Van h szerdán nathasan jön haza, csütörtökön nem megy, de hétfőre kutya baja. De most szerintem sok a szar ovis vírus, a fiam is többet beteg idén mint tavaly, pedig covid ide v oda, akkor is járt oviba végig

2021. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!