Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 12 éves lányom 3 hete köhög!...

12 éves lányom 3 hete köhög! Mi lehet az oka, az ennyire elhúzódó köhögésnek?

Figyelt kérdés
Október közepén beteg volt, torkfájás, láz, orrfolyás. De egyáltalán nem köhögött. Október végén azonban elkezdte, hurutos köhögés, és azóta folyamatosan. Az orrát is állandóan fújja, szinte egész nap. Így oltásra se merem elvinni mert biztosan elzavarnának. Már próbáltunk köptetőt is, orrspray de egyszerűen nem múlik neki. Van amikor alig, de van amikor egész nap köhög és orrot fúj. Allergiás is, de semmi olyan növény nincs most amire így kéne hogy reagáljon.
2021. nov. 14. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Korona tesz volt?
2021. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen
2021. nov. 14. 18:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Inhalálás!

Naponta kb. háromszor

Illetve infralámpa.

2021. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hideg párásítónk van. Ez gondom jelen helyzetben nem a megfelelő ötlet. Inhalálás kamilla teás vízben jó lehet?
2021. nov. 14. 18:42
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszertárban szoktam venni , inhalátorba való sóoldatot.
2021. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Inhalálás inhalátorral, salvus vízzel!

Vannak jó gépek már tízezer forint körül.

Mindig azt használjuk a gyerekeknek, ha betegek és hamar túlesnek rajta. Szerintem megéri beruházni egy ilyen gépre, mi felnőttek is használjuk!

2021. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elmenni fül orr gegeszhez illetve lehet reflux is!
2021. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Tobb mint egy eve szeparalod a gyerekekt a kozossegtol. Igy nem kapja el azokat a mikro betegsegeket amit alt adnak-vesznek a gyerekek a sulba oviba. Igy mikor rendesen kozzosegbe kerult nem csoda h jobban leveri.


Vitamin inhalas gyogyfuves tea mezzel napi 2x

2021. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mit szed köhögésre? Nekem annó tiniként azért húzódott el a köhögés mert pont másfajta gyógyszert adott az orvos mint kellett volna.Tudogondozoba küldött a végén (1 hónap köhögés után)ott adtak 10db tablettát és már a 3 tabletta után nem kohogtem.
2021. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Paxirasol tablettát szed mert a szirupot nagyon nem szereti. Köszönöm szépen a tanácsokat!
2021. nov. 14. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!