Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 12 éves lányom 3 hete köhög!...

12 éves lányom 3 hete köhög! Mi lehet az oka, az ennyire elhúzódó köhögésnek?

Figyelt kérdés
Október közepén beteg volt, torkfájás, láz, orrfolyás. De egyáltalán nem köhögött. Október végén azonban elkezdte, hurutos köhögés, és azóta folyamatosan. Az orrát is állandóan fújja, szinte egész nap. Így oltásra se merem elvinni mert biztosan elzavarnának. Már próbáltunk köptetőt is, orrspray de egyszerűen nem múlik neki. Van amikor alig, de van amikor egész nap köhög és orrot fúj. Allergiás is, de semmi olyan növény nincs most amire így kéne hogy reagáljon.
2021. nov. 14. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gyogyfu

Kakukfu hars zsalya 1:1:1 aranyban. Forro viz ra 10 perc alni hagyni mikor ihato meleg akkor 1 teaskanal mez bele

Ha turbozni akarod akkor pemetfu mehet meg bele 🙂


Amugy jo ize van 🙂

2021. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most épp a hagymateáról olvastam, hogy az is hatásos lehet
2021. nov. 14. 20:00
 13/19 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt ilyen végül kiderült, hogy tüdőgyulladás. Csak köhögtem, se lázam, se más tünetem nem volt. A doki mondta, hogy akkor ír egy beutalót nézzük meg, és igaza lett.

Voltatok már dokinál? Ő mit mondott?

2021. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kellene neki 1 tüdőröntgen.

És nem covidra gondolok, hanem sima tüdőgyulladásra.

2021. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kisfiam is igy jart, utolag derult ki a covid utani, post covid.
2021. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál vele? Igen lehet post covid, ismerősöm mai napig nem érzi az ízeket, pedig már meggyógyult, másik meg mai napig nem tud felmenni a lépcsőn zihalás nélkül, tönkrement a tüdeje a covidban.
2021. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Volt teszt 1 hete és negatív lett. Ma alig köhög és az orrát sem fújja csak a hangján hallatszik, hogy be van dugulva az orra.
2021. nov. 15. 15:07
 18/19 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy arcureg rontgen, lassan 15 éve van arcureg gyulladasom szinte folyamatosan, tipikus tünetek
2021. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ambroxol tabletta 3 nap alatt csodát tett!🙂
2021. nov. 19. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!