Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fáj az orrszívás? Milyen érzés?

Fáj az orrszívás? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem fáj, de kellemetlen tud lenni. Akkor fájhat ha rosszul tartod, és nyomod az orra belsejét. Egyébként csak rossz érzés. Én mindig sírtam, amikor nekem csinálták, az öcsém sosem. A lányom és fiam utálja, és mindig sírnak, de ahogy vége már semmi bajuk.
2021. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Próbáld ki :) Neked is szabad.
2021. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, utána a férjem is. Majd ezt látva a gyerekek is, egy idő után maguknak csinálták (2-3 évesen már).
2021. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem fáj. Egy sima szívó érzés
2021. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Fújtad már ki az orrod? Fájt? Ugye, hogy nem.
2021. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Porszívóval elég kellemetlen...
2021. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En utaltam. Azert kerdezem mert a kisbabam 3 hetes, es ahogy jon a rossz ido es a hideg ugy kezdek aggodni ettol.
2021. dec. 8. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam kezdetben tűrte, majd amikor tudott mozogni már elfordítgatta a fejét, nem szerette

Igaz, nem is nagyon kellett neki szívni, mert szerencsére nem volt beteges.

1 évesen sírt, bömbölt, félt ahogy az arcához emeltem, nem lehetett már lefogni sem, kínlódtunk

Aztán amikor jobban lett, kevesebb volt a takony, nem volt úgy bedugulva az orra, akkor már engedte és elvicceltük a dolgot

2 évesen magának csinálja már, nagyon élvezi, végre rájött, hogy segít neki ha kiszívjuk a nózit

2022. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!