Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan szülő aki...

Van itt olyan szülő aki gyerekeit nem oltatja be koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 19:28
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
52%
Van. Én.
2021. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
58%
Mi sem oltatjuk be őket.
2021. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
52%

Nem.Magamat sem,őt sem!

Jöhet a lepontozás . Pá

2021. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
54%

Igen,mi.

Le lehet pontozni. 1 éve gyerekestől mindenestől átestünk rajta,ki tünetmentesen,ki ( én) infulenzás tünetekkel kicsit nehezebben.

Aztán jött az oltás, beoltattuk magunkat a szent pfizerrel. Eredmény: a tünetmentes autoimmunbeteg párom (aki a covidot orrfolyással megúszta) betegsége belobbant, én meg azóta folyton beteg vagyok olyanokkal amivel sose. Szerintem van összefüggés, nem kockáztatok, a gyerekdim immunrendszerét nem vágom tönkre. Rajta,lehet lepontozni.

2021. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan rengetegen nem oltatják be, 3 millió oltatlan van magyarországon a 10 milliós lakosságból.
2021. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
40%
a butább réteg.
2021. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
45%
Az utolsót lepontoztátok,,aki azt irta a "butább réteg ". Pedig igaza van, környezetemben is ezt figyeltem meg. Az iskolázatlanabbak vannak abszolút az oltás ellen. Nyilván egy burkoló jobban ért a virológiához, mint egy orvos.
2021. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
49%
Az egyik gyermekünk szívbeteg, én bármit megtennék azért, hogy végre megkaphassa ő is az oltást. Mi is azonnal beadattuk mindhármat, ahogy lehetett, ha a társadalmi felelősségvállalás miatt nem oltattunk volna, miatta akkor is. Egyébként én is ezt figyeltem meg a környezetemben, amit az utolsó 2 válaszoló. Az iskolázatlan rétegnek nagyobb a szája, diplomás ismerősöm nincsen olyan, aki ne élt volna az oltás lehetősègével azonnal.
2021. dec. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
54%
14: nem gondolod, hogy a betegség vágta tönkre az immunrendszereteket? Ismerősöm ugyanígy szenved a covid elkapása óta,de ő nem kapott oltást. Doki szerint a poszt-covid miatt van,a covid utólagis kikészítia szervezetet és hevesebben próbálja a test legyőzni a betegségeket.
2021. dec. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
50%

Nem gondolom mert a tüneteim a fertőzés után pontosan 1 évvel kezdődtek,az már nem hinném,hogy post covid.


Ja és egyébként én diplomás vagyok,és ismerek több diplomást aki nem oltatott, illetve még többet aki kényszerből csak,a munkáltató hatására.

2021. dec. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!