Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan szülő aki...

Van itt olyan szülő aki gyerekeit nem oltatja be koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 19:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
36%

Akik nem oltatják be és meghal vagy maradandó károsodása lesz a gyereknek, utána hogy fogtok tükörbe nézni?


A covidnak sokkal több a szövődménye mint az oltásnak. Több gyereket is láttam már akik még most is nyögik a post covidot

2021. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
38%
14es és nem gondoltál még esetleg arra hogy a post covidtól vagy azóta állandóan beteg?
2021. dec. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
68%

Nem oltatjuk be. Mi sem adattunk be.

Nem vagyok oltásellenes, mert egy csomó ajánlottat beadattam a gyereknek.


Nem vagyok conteóhívő, sem Gödényista, nem követem egyik ellenállás képviselőjét sem. Semmilyen témával kapcsolatos csoportban nem vagyok benne.


De ami ferdítés, mellébeszélés, napraforgó módra való tájékoztatás történik ez ügyben, az valami elképesztő! Nem vagyok hajlandó kvázi "háborús" időkben életre szóló döntést hozni.


Az is nagyon beszédes, hogy még mindig nem kötelező minden állampolgár számára! Miért nem kötelező??? Mint a TBC elleni? Vagy a diftéria, rubeola, mumpsz?


És a parlamenti képviselők miért nem szavazták meg saját maguk számára a kötelező oltást? Miért? MIÉRT? MIÉRT?


Úgyhogy ha majd kötelező lesz, beoltatjuk magunkat. De csakis akkor.

2021. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert ahol kötelezővé tették ott akkora lázadás lett amit épeszű politikus nem vállal be választás idején...
2021. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
33%
14: ha egy évvel vannak a tünetek az nem is oltás mert az szinte egyből tünetet okozna. Gondolom akkor rá pár hónapra lett tüneted. Valószínűleg merő véletlen hogy most betegedtetek le.
2021. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
81%
#24. És maguknak miért nem tették kötelezővé a parlamenti képviselők?
2021. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
89%

Így számomra TELJES MÉRTÉKBEN hiteltelenek az ország vezetői.


Ők nem oltakoznak, de a népnek meg nyomatják éjjel-nappal ezt az egészet, és sikerrel két táborra osztották a lakosságot, akiknek a nagy részük olyannyira elvakult, hogy habzó szájjal vádolja a másikat. Vagy a halálát kívánja, vagy nem adna neki eü ellátást. De a másik oldal sem jobb, némelyik oltatlan elképesztő blődségeket állít, és hirdeti is.

2021. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
40%
Választás???? Meghosszabbították a veszélyhelyzetet 2022 nyaráig. Veszélyhelyzet alatt nem lehet tartani választásokat, úgyhogy ez sem érv.
2021. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
81%

14: ha egy évvel vannak a tünetek az nem is oltás mert az szinte egyből tünetet okozna. Gondolom akkor rá pár hónapra lett tüneted. Valószínűleg merő véletlen hogy most betegedtetek le.


Az oltás óta vannak problémáim,mivel tavaly novembeberben estem át a covidon,oltást júniusban kaptam és azóta.

November- június között semmi bajom sem.volt,úgyhogy kétlem,hogy véletlenül pont akkor robbant le így az immunrendsterem,úgy,hogy előtte 5 évente egyszer voltam beteg,most meg orvostól orvosig járok.

2021. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is jött egy ilyen pont, hirtelen nagyon beteges lettem, de ez oltás sőt vírus előtt. Orvosom közölte sajnos most durrant be valami a testemben, ez van van ilyen. Nincs különösebb oka csak bent ketyeg egy genetikai bomba, ez van. Doki szerint az akkori stressz hozhatta elő.
2021. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!