Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan szülő aki...

Van itt olyan szülő aki gyerekeit nem oltatja be koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 19:28
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám apjánál annak ellenére írták rá a halotti bizonyítványra covidban halt meg, hogy az egy hetes kórházi benntartózkodása alatt minden áldott nap negatívat teszteltek.
2021. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 ismerősöm halt meg covidban. Aki nem akar hinni benne oké, de attól még létezik a vírus és ebbe haltak bele.
2021. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Influenzában, középfülgyulladásban, tüdőgyulladásban, cukorbetegségben, szívbetegségben is meghalnak igen sokan.
2021. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Igen csak a felsoroltaknak van igazi tünete. Míg Legutóbb covidnál anyám tanítványának fejfájása volt és ennyi, közben megfertőzte a szomszédot is ...
2021. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
86%
Ez a nyavaja NEM oltas !!! Koze sincsen az oltashoz !!! Orvosi tananyagban benne van, jarvany idelyen nem oltunk mert mutaciot idez elo ! Imadom a sok birkat, aki 2020 marciusaban nem tudott segiteni a III-ikos gyermekenek a matek haziban, de most viszi oltatni..... Reszvetem minden begetonek !
2021. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Spanyol nátha 2 évig tartott oltás nélkül DE azért mert a többség belehalt és a vírus nem tudott így tovább fennmaradni. Ott sokkal több volt a halott,de csak mert nem volt ellenanyag.
2021. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 johny85 ***** válasza:
Sok oltatlan paraszt miat mutálódik a járvány,ezért vannak a lezárások.Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai .a WHO nem engedélyezné ha szar lenne.2 pfizert+modernát oltattam be semmi bajom.
2021. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Kedves johny85! Nem tudom, emlékszel-e a 2009-es H1N1-re, ami szintén világjárványnak indult, volt oltás is, meg oltópontok is, aztán elcsitult az egész, nem utolsósorban a WHO körüli botrány miatt. Szóval a WHO-t hagyjuk, pénz mindent felülír.
2021. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!