Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Porszívós orrszívóról vélemények?

Porszívós orrszívóról vélemények?

Figyelt kérdés
Használjátok? Bevált?
2021. dec. 28. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Az egyetlen, amivel normálisan kitudtam szívni az orrát. Utána sokkal jobban tudott aludni.
2021. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Nekünk nem vált be. Túl hangos, a gyerek fél tőle. Éjszaka nem szívesen használjuk, a szomszédok kitérnek a hitükből. Ráadásul a mi porszívónk nagyon erősen szív, az durva lenne egy kisbabának. Inkább hanyagoljuk, és az elektromost választottuk. Az is kiszívja kellőképpen.
2021. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Életmenő.
2021. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nagyon bevált, csak azt használjuk. A 2 éves magának is tudja szívni vele (persze segítséggel).

2-es: A porszívó szívóereje semmit nem számít, az orrszívó attól még nem szív erősebben, mint amire szükség van. Mindegy, milyen erősen szív a porszívód.

2021. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Nekem van egy kis orrsövényferdülésem, az egyik orrjáratom emiatt sokkal szűkebb.


Be akartam mutatni a gyereknek, hogy nézd csak? Nem fáj!


Csak hogy de, igen, fájt amikor a vákum miatt elzáródott teljesen a "rossz" oldali orrjáratom és erősen szívni kezdte úgy hogy elzáródott a szabad áramlás.


Valamiért retteg tőle az én vakmerő sose síró kisfiam, és miután nekem fájdalmat okozott, neki se merem használni már.

Szerencsére nem sokszor volt eddig taknyos, de előbb fogom átmosni az arcüregét mint használni az orrszi porszit.


Jöhet a lepontozás, tudom itt mindenki oda meg vissza van érte, és biztos én használom rosszul. De ha ennyire könnyű rosszul használni, akkor nekem nem biztonságos.

2021. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
5.5 éve van használatban. A legjobb.
2021. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Csak is ez.

5! Én nem tudom te mit csináltál. Nekem is orrsövény ferdülésem van, én is kíváncsiságból kipróbáltam, egyáltalán nem fájt 🤣


Mi csak ezt használjuk. Este porszívó nélkül.

2021. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

2-es vagyok.

4-es köszönöm, ezt nem tudtam. De ettől függetlenül nem használjuk a többi okok miatt. És vhogy nem tudom elképzelni, hogy gyorsan szívni kell a gyerek orrát, akkor cibáljuk elő akár az éjszaka közepén a porszívót, meg a gyereket, aki ordít, és ébresszük fel a család többi tagját is, na meg a szomszédokat... Nagy családi házban, ez még talán kivitelezhető is. De nálunk nem opció. Ráadásul sokat utazunk, nekünk az úton is ha szükséges, az elektromos bevált.

2021. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

2!


Az orrsziporszi leszabályozza a szívás erejét bármelyik porszívón a különleges kialakítása segítségével.

Ezt azért tudhatnád.... Legalább nem terjesztenél hülyeség er!!

2021. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
*hülyeséget.
2021. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!