Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Porszívós orrszívóról vélemények?

Porszívós orrszívóról vélemények?

Figyelt kérdés
Használjátok? Bevált?
2021. dec. 28. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk van elektromos (többféle is), kézzel "szívós" meg porszívós is. Csak a porszívós tudja igazán rendesen kiszívni a dzsuvát egy intenzív nátha alatt. És én lex@rom a szomszédokat, lakásban lakunk mi is, de ha a gyerek nem tud aludni, mert nem kap levegőt, én igenis előcibálom a porszívót és kiszívom 5 perc alatt az orrát hajnali 1kor is. A család meg legyen megértő. Ha egyszer működik, akkor működik. Sajnos amióta bölcsibe jár és minden második héten náthával jön haza, elég sokat kellett használnunk, én lennék a legboldogabb, ha az a tengervizes orrspray elég lenne, de nem az.
2021. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Annyira fáj, hogy a gyerek öthónapos koráig egy szót sem szólt orrszívásnál... szóval nem veszem be azt, hogy fáj neki egy másodpercig is. Azóta inkább az a baja hogy a mozgásában korlátozom.


Engem nem érdekelnek a szomszédok, egy perc alatt megvagyok vele, különben fél éjszaka üvölt a gyerek mert nem kap levegőt. Egy városi környezetben ennél durvább zajok lehetnek éjszaka. Amúgy ha este alaposan kitakarítom az orrát, akkor általában nincs rá szükség.

2021. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
10 éve használjuk, mert azt mondja jobb, mint 10 másodpercenként fújni az orrát. Nem gondoltam volna, hogy szívesen használja meg most is.
2021. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekunk nincs elektromos, de az biztos, hogy az ejjeli orszivas porszivoval borzalom volt, volt, hogy akkora siras lett belole, hogy inkabb hagytam. Csak ha abba belegondolok, hogy mikor felalomban vagyok es szenvedek a nathatol, valaki mellettem bekapcsolja azt a bugo izet, hat en is kiugranek az ablakon 😅 na nalunk egyébként volt 1 ilyen durvább natha, az olyan jol sikerult, hogy inkabb megtanult orrot fujni 2,5 evesen, (rendesen, izombol) ugyhogy vegul nem kellett vennunk orrszit.
2021. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Jaj ne, inkább szenvedjen a gyereked, csak a szomszédokat fel ne ébreszd?... Inkább nem mondok semmit.
2021. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20%
Sose használtuk, nem is tervezzük. Van egy kis manuàlis orrszívó, meg ugye a sűrű orrtörlés, takony kinyomkodása az orrnyereg mentén zsebkendőbe/vattába. Másfél éves, eddig tökéletesen meg tudtuk oldani, pedig volt jópár megfázás. Jöhet a lepontozás az orrsziporszimániàsoktól nekem is!
2021. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

Porszivosat használok a 20 hónapos kislanyomnak

Most pont beteg,és alvás előtt ha használjuk tud nyugodtan aludni

És őszintén…magasról tennék rá mit mondd a szomszéd

A szomszéd a fontos vagy at h a gyermekem tudjon aludni

Kertes házban élünk tehát nem probléma az éjjeli orrazivas

De más esetben sem érdekelne,akkor is használnám

2021. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
Nobel díjat érte!!!! 🙏🙏
2021. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

Szkeptikus voltam, sose volt beteg, de mikor elkezdte az ovit, akkor a taknyosodás is jött vele. Szuper!


Amúgy nem tudom miért kell dramatizálni a porszívó hangját, nektek még a rakéta van a nyolcvanas évekből vagy mi? A miénk első három fokozatán hangosabb a fej a padlón, mint a motor.

2022. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!