Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan tesztelik a gyereket a...

Hogyan tesztelik a gyereket a háziorvosnál és mivel jár ez ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Hétfőn hányt a kisfiam reggel. Ma már vittem volna oviba, de nem engedték, mert 3 tünetmentes nap után lehet csak vinni, mivel sok a kovidos gyerek, mondták, hogy teszteltessek is, ha akarok. Orrból tesztelik?? ÉS ingyenes a háziorvosánál? Illetve ha esetleg pozitív lenne a covidra, akkor az mit jelent, nem mehet sehova 5 napig és én sem? Egyedül nevelem, nemtudok már tappenzre menni mert kirugnak, illetve pont apás hétvége lesz, es nagyon menne mar az apjához... szóval akkor hozza se mehetne el? Mert akkor nem teszteltetem. Hetfo reggel ota semmi baja...
2022. jan. 27. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A mi orvosunk sehogy.

Ezerrel megy a távgyógyítás.

Ha lázas a gyerek akkor sem lehet bevinni.

A kisebbség mehet be csak mert nem lehet velük e-mailezni meg telefonálni.

Amikor az én lányom volt kontankt személy akkor azt mondta, hogy kér egy mentőt a teszteléshez.

Eltelt 4 nap és nem jött a mentő.

Végül csináltattunk az egyik magánklinikán egy PCR tesztet.

Ez volt egy hónapja.

Vagy vehetsz a patikában tesztet.

Az is egy megoldás.

Talán 2500 körül van a legolcsóbb de a patikaiak szok csak 90%-ig hatékonyak.

2022. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk több covidos gyerek is van. Köhögni kezdett az enyém is, hívtam a háziorvost, bekért minket, tesztelt orrból és negatív lett a teszt. Ami nyilván furcsa, hisz többen mások pozitívak.

Ha pozitív lett volna akkor 7 nap karantén, az oltott szülők mehetnek dolgozni, az oltatlanok nem.

2022. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!