Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » COVID alatt érdemes szülni?

COVID alatt érdemes szülni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 20:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

mi köze a "cry baby" hashtagnek a covid alatti gyermekvállaláshoz?


attól hogy covid van, még nem áll meg az élet. várjunk 5 évet mondjuk ha akkorra ígérik hogy eltűnik a covid? 🤷

2022. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha már terhes valaki, akkor az a baba nem fog a vírusra hivatkozva még évekig bent maradni 🤷


Egyébként járványtól függetlenül mindenki a saját élethelyzete, lehetőségei és vágyai alapján döntse el, hogy érdemes-e babát vállalnia vagy sem. Aki akar gyereket, azt ez a járvány sem fogja eltántorítani, aki nem akar, annak meg kifogásnak jó lesz ez is.

2022. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

"Érdemes"?

Mi köze a covidnak ehhez? Alkalmas az időpont nektek a gyermekvállalásra? Minden feltétel adott ahhoz, hogy megfelelő körülmények között neveljétek? Mindketten akarjátok a babát?

Csak ez számít.

2022. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
5%
Potyogtatni kell a csok miatt,nincs mese.
2022. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Én covid alatt szültem. Nekem megérte
2022. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán érdekelt, hogy Covid van, évek óta ebben élünk, nagyon fárasztó már és nem fogjuk ennek alárendelni az életünket. Mindkettőnknek stabil munkahelye van, hitelmentes ingatlanunk, anyagilag nem érintett minket a jelenlegi helyzet, úgyhogy egy hónapja született meg a második gyerekünk. Hála a Covidnak, ingyen egyedül tudtam lenni a vírusfertőzötteknek fenntartott kórházi VIP szobában mert akkora teltház volt (nem voltam beteg), nem Covid idején tuti foglalt lett volna és nem tartogatják üresen, gondolom a többi baba szülei sem rettentek meg annyira, hogy ne válalljanak gyereket.
2022. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Ez a harmadik évünk a coviddal... Ki tudja, mennyi lesz még. Csússzak ki az időből csak azért, mert covid van?

A világháborúk alatt, a korábbi világjárványok alatt is szültek az emberek.


Nem mondom, hogy jól esett, mikor császár után másfél nappal kiraktak a kórházból, mert volt az osztályon egy covidos, és kontaktnak számítottam, vagy amikor a terhesség elején covidosan kb leprásként kezeltek, de minden megérte, mert itt a lányom, aki mindenért kárpótol.

2022. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
De gyökér vagy te 4es,képzeld nekem nincs CSOK és nem is lesz, még ha akarnám se lehetne mert a párom kulfoldi allampolgar szóval amúgy se kapnánk de tervben sem volt és nem is lesz, nem arra "potyogtatok".
2022. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mit hisznek az emberek, hogy a covid egy konkrét időpontra eltűnik, mintha nem is lett volna? Ez már itt marad velünk, elfogadni lehet, mást nem.
2022. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%
Covid itt marad mar,lehet jon az ukrán orosz háború,elzarjak a gazt...,belengettek hogy allamcsod lesz,inflacio... En most biztos nem szulnek.
2022. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!