Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mostanában az előfordul,hogy...

Mostanában az előfordul,hogy kicsit beteges,néha orrdugulásos gyereknek felírnak Mometason orrsprayt?

Figyelt kérdés

5 éves,eleve 15 kg,vékony lány.Macskaszőr és poratkára mutatott allergiát a vizsgálat.

Mindenhol ezt írják most?


Lehet baja tőle a gyereknek?



2022. márc. 19. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Orvos írta fel az orrsprét? Ha igen, mi a kérdés?!?!
2022. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a kérdés,hogy mindenhol ezt írják most az ilyen jellegű tünetekre?

Pár éve,mikor kellett,akkor kevert orrcsepp volt,vagy gyógyszertári orrcsepp/spray.Ez meg egy kortikoszteroid önmagában.

2022. márc. 19. 11:45
 3/10 A kérdező kommentje:
A másik,hogy nekem felnőttnek ugyenezt írják fel,egy kisgyereknek ez normális,hogy ugyanolyan hatóanyagút és adagolásút írnak?
2022. márc. 19. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia. 4 éves fiamnak, ő 13 kg, pénteken írta fel a gyerekorvos. Eddig még én nem is hallottam erről az orrsprayről, pedig komplett patika van itthon. Fiamnak allergiás kötőhártyagyulladása is van, ráadásul influenzás. Viszont nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogy egyenlőre hétfőig ne váltsam ki, hátha használ a tengervizes orrspray és a Nasivin kids
2022. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Nekünk is van most itthon Mometason Kids.
2022. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a válaszokat!
2022. márc. 19. 19:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan létezik,hogy mometason kids?Itt Magyarországon?Nekünk sima mometasont írtak,50 mikrogramm/adagosat..Amit nekem is...
2022. márc. 19. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy létezik. Az van nekünk itthon. Nyíregyházán lakunk.
2022. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Á,bocsi...összekevertem. Xilomare Kids van. Bocsi mégegyszer..
2022. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Semmi baj😊Azért csodálkoztam,mert nem találtam kids-et.

De ki is vagyok akadva picit,hogy ekkora az adag,nem mellesleg tudom,nem kellett volna a betegtájékoztató elolvasni...

Kicsit zavaró,hogy hosszabb távon hatással lehet a gyermek fejlődésére...Reméljük nem lesz rá szükség.

2022. márc. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!