Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hosszan elhúzódó láz 9 hós...

Hosszan elhúzódó láz 9 hós babánál Covid alatt. Mennyire normális ?

Figyelt kérdés
Fiam elkapta a covidot, 3 napig 39.5 fokos laza volt, ami nem nagyon akart lemenni kúp és hűtőfürdő hatására sem. 4.nap javult a helyzet, 37.5 körül volt neki kúppal, 5-6.nap reggel este belázasodott, 38 körül, egész nap meg nem volt láza. Miféle betegség ez ? Már halálra aggódom magam, hogy megviseli a kis szervezezét ez a sok láz és kúp. Másnál is volt ilyen lefolyású a covid ?
2022. márc. 23. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg egy orvost ha megkerdeznel, amúgy ha eszik iszik rendesen akkor valószínűleg nem lesz semmi baj
2022. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Orvost napi szinten hívom, de ő csak annyit mond hogy normális, átmegy rajta. Elvinni meg nem vihetem hozzá, mert covidos. Annyit mondott ha nem múló, 40 fokos láza van, akkor beküldheti kórházba, de nélkülem, mert én is covidos vagyok. 9 hós babát meg egyedül nem hagyok a kórházban, szegénynek mekkora trauma lehet az.

Enni inni már most 5-6.napon elkezdett, eddig az sem ment.

2022. márc. 23. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
38 ra nem kell semmijen gyógyszer, ha nem zavarja és nem rossz a közérzete, dolgozik a szervezet a betegség ellen. Én 38.5 nél adok, ha bágyadt vagy fáj valamije és éjszakára nehogy feljebb menjen.
2022. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy nélküled?!

Egy babának JOGA van a szülőjével lennie. Ezt úgy mondom, hogy tavaly benn voltam a 7 hónaposommal Covid miatt 3 napot.

Elkülönítve, de vele lehetsz.


Ne kerüljön rá sor, de ne hagyd magad.

2022. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4es, legyen igazad. Bár nálunk Szlovákiában lehet megteszik, hogy elveszik tőlem. Itt ha valaki covidosan szül, akkor a baba megy külön, és anyuka megy covid osztályra.Napok telnek el amire láthatja a kicsit.
2022. márc. 23. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

2


Ha a covidos babádhoz mentőt hívtok, akkor eleve úgy mennek érte hogy covidos és simán vele mehetsz, mert covidos ellátóhelyre visznek.

9 hónapos.Volt neki 4 napig láza, aztán 1-2 nap szünet után belázasodott épp csak 38fokosra.És? Megjött az étvágya, ami bíztató merthogy az is arra utal, hogy jobban van.

Lányom 39.5 fokos folytonos lázzal (7 napig volt ennyire magasan)sem igényelt kórházi kezelést.Ne már hogy 38 fokos épp csak láz gondot jelentsen.Komolyan vicc ez a paramamiság.Hamarosan lejár a karanténotok, utána vidd el egy komolyabb vérvételre, az majd sok mindent megmutat, addig meg ne paramamiskodj, mert tök felesleges.

2022. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, igen paramami vagyok, de nem akarom,hogy valami baja essen a fiamnak. Vannak anyukák akik nem izgulnak túl semmit, de én sajnos nem ezek közé tartozom, nem tudok egyet leggyinteni és mondani hogy majd jobb lesz.

Minden esetre köszi, hogy írtál, és örülök, hogy átment a kislányodon a betegség.

2022. márc. 24. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Megértelek,de amikor ilyen telefonos ellátása van már a gyerekeknek is, akkor sajnos a szülő legjobb fegyvere a nyugalom,meg a higgadt megfigyelés.Majd utólag mikor túl vagytok rajta kiborulhatsz.
2022. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es van jogod mindenféléhez, de nekik meg járványügyi intézkedések miatt van joguk ezt felülírni. Az, hogy van ahol jófejségből megengedik, hogy bemenj, nem azt jelenti, hogy kötelességük. A járvány, karantén minden jogodat felül ír a gyereknek a jogait is felülírja. Ahhoz is jogod van, hogy szabadon mászkálj, mégis be tudnak zárni a lakásodba, ha fertőzött vagy.
2022. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!