Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Betegség miatt elmaradt...

Betegség miatt elmaradt mandulaműtét?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve vártunk az orrmandula műtétre, mivel 5 éves kislányomnak rengeteg panasza van miatta, a fülét is kezelni kell majd. Kedden műtötték volna, minden papírunk megvan már, oviba se vittem már direkt egy ideje, erre csak lebetegedett az utolsó pillanatban, tiszta ideg vagyok miatta, nagyon vártuk. Természetesen reggel telefonálok, hogy nem megyünk. Ilyenkor vajon újra indul a "várólista"? Vagy a betegség miatt elmaradt műtétet próbálják azért jobban beszorítani valahova? (Nyilván kórháza válogatja persze). Más is járt ilyen szerencsétlenül? Szabik már kivéve, stb...

2022. máj. 1. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen újra indul sajnos :(
2022. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lemondtam. Asszisztens (fül-orr gégészetre telefonáltam be) annyit mondott: jó, telefonáljak az új időpontért, ha a gyerek meggyógyult. Erre mondom neki, én szeretném még most megkérni az új időpontot, mivel nagyon régóta várunk (november óta húzódik, és fülkezelés is lenne vele). "Hát jó, de már így is csak júniusra van időpont." Szóval majd levélben kiértesítenek. Igazából kislányom (aki középső csoportos) február óta összesen kb. 2 hetet volt oviban, de ezt se egybefüggően. Most ezek után ha másik orvosnál is próbálkozunk, hátha van közelebbi időpontja, az mennyire lenne gáz? Legalább az évzáróra, az utolsó napokra szerettem volna bevinni az oviba.
2022. máj. 3. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!