Horkolás vírus alatt?

Figyelt kérdés
3 éves fiamnak hétfőn 4x aztán kedden 6x ment a hasa, akkor még csak normaflort kapott, szerdán már nem ment a hasa de onnan kezdtem el adni neki az enterolt.. Szerdán mar semmi baja nem volt de csütörtökön este hőemelkedése volt, aztán ugye pénteken is akkor voltunk orvosnál ő mondta h biztos csak egy kis vírus ugye, ma szombat van még ma is volt láza, holnap is lehet még tudom.. De ma délutáni alvásnál vettem észre hogy furcsán veszi a levegőt mintha horkolna.. Napközben is néha néha olyan hangot ad ki levegő vételkor mintha horkolna, most alszik megint ugy veszi a levegőt.. Pedig nem folyik már az orra.. Délután azért fújtam neki sterimalt, le szívtam aztán fújtam neki nasivint ahogy szoktam.. Nem jött neki igazából semmi.. Ilynekor normális? Hétfőn esetleg keddig várok még a lázzal is meg ezzel a horkolással de inkább vissza viszem az orvoshoz.. Már ki készülök nem rég volt egy enyhe tüdőgyulladása is(kB 1-1,5 hónapja) .. Nektek is sűrűn betegek a gyerekek?
2022. máj. 7. 23:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!