Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasmenés, hányás esetén nem...

Hasmenés, hányás esetén nem ihat tápszert az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

A kisfiamnak 3 napja hasmenése van, a tegnap estére be is lázasodott, 38,5 °C volt. Ráadásul hányt is mielőtt lefektettük volna.

Felhívtam a családorvost, azt tanácsolta hogy diétázzon, és semmi esetben ne adjak neki tápszert, merthogy az tejtermék.

Ezzel csak az a probléma, hogy tápszer nélkül el sem alszik, ügyesen eszik szinte mindent már, jó étvágya van, de bármennyire is jól lakik, elalváshoz muszáj igyon tápszert napi kétszer, plusz éjszakára is azt kap vacsi után.

Azt is mondta, hogy ha hányna még, vigyük be az ügyeletre, hálistennek utána nem volt probléma, bár még alszik egyelőre.

Szerintetek mit csináljak? Adjak tápszert vagy ne?



2022. máj. 21. 06:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

9! 5x voltam már kórházban a gyerekkel hányás-hasmenés miatt.


Hidd el,volt olyan szülő,aki nem tartotta be ezeket. Az ő gyereke húzta a rövidebbet. Sokkal nehezebben gyógyultak meg az állandóan etetett-itatott gyerekek. Hánytak éjjel-nappal.

2022. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
11, ha 5x kerültél kórházba hányás-hasmenéssel, akkor TE nem csináltál valamit jól, mert ha jól gondozod otthon, nem kerül a kiszáradás közelébe sem, hogy kórház kelljen...
2022. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

12! Te nem vagy normális, komolyan....


Ez egy eleve beteg gyermek! Még rota ellen se oltathattam be!


Jobban tetted volna,ha csendben maradsz!

2022. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!