Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányomnak begyulladt a...

Kislányomnak begyulladt a nagylábujja körme mellett,mit tehetnék rá?

Figyelt kérdés

A köröm nincs benőve,vágom folyamatosan, megmozgattam,szabad a széle. Este láttam meg fürdés után, hirtelen csak egy kis arcszeszt tettem rá. De gondolom hiába,mivel.nincs rajta seb,nyílás, nem is tudta fertőtleníteni....

Mivel kerülhetem el,hogy még csúnyább legyen?


Szóval a köröm hegye kimozdítható,nincs benőve. Talán megszúrhatta a köröm hegye.


Tudni kell,hogy a lányom lábujja olyan fajta,hogy a köröm teteje kb fél cm-rel a lábujj hegye alatt van. Biztos láttatok már ilyen lábujjat. Nem éri el a köröm a lábujj hegyét. Kiskora óta ilyen, vágni ezért nagyon-nagyon nehéz.


2022. jún. 3. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Első tippem a körömbenövés lett volna, de akkor az nem.

Esetleg nem túl szoros a zoknija/cipője? Még az is csinálhat ilyet.

Harmadik tippem a lábgomba, amit canesten krém pikk-pakk helyrehoz.

2022. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet szoros a cipője, az könnyen be tudja gyullasztani. Nekem is volt már ilyenem, és sajnos nálam csak az segített hogy felnyitották az egészet és hagyták kitisztulni. Pár nap alatt meggyógyult, elötte meg heteket szenvedtem vele. Az fontos hogy szárazon tartsd, mert a nedves kötésekkel könnyen be tud gombásodni is.
2022. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetran+betadin

A lábkörmöt nem ívesre vágjuk!

Lazább cipő kell.


Nekem volt egy horror időszakom.

Munkahelyi követelmény volt a magassarkú ( felszolgálás)

Szoros volt picit, ha nagyon sokat gyalogoltam.

1 hónapig vérben, és egyébben ázott lábbal szálltam ki a cipőből.


Tetran +. Betadin helyretette, plusz nemvágtam îvesre.

Lazább plusz kia ignybwvételnél nem számított, de îgy igen.

Vannak akik hajlamosabbak.


Kislányom is.

Nincs szoros cipője, mégis előfordult már gyulladàs.

2022. jún. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ellewie válasza:
19%
Tegyél rá paradicsomot és fáslizd be. Tök egyszerű népi gyógymód, de működik a gyulladáscsökkentő hatása miatt.
2022. jún. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Tetran kenőcs, dunsztkötéssel.
2022. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Barátnőmnek pont a dunsztkötéstől gombásodott el az egész ujja. Szóval nem ajánlom. Az ilyet szárazon kell tartani.
2022. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!