Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 hónapos kislányom orra nem...

5 hónapos kislányom orra nem tiszta. Próbálom tisztitani mégis hallatszik,hogy még van benne. Normális ez?

Figyelt kérdés
Tegnap óta jobban hallatszik. De csak ha háton fekszik. Ha hason van akkor semmi. Mi lehet az oka? Holnap viszem az orvoshoz.

2022. júl. 4. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan tisztítod neki?
2022. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Orrtisztító folyadékot hagyom kicsit az orrában,utána kiszívom. Szájjal szívom a másik végét.
2022. júl. 4. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért kérdeztem, hogy használsz-e előtte valamilyen orrsprayt. Akkor más ötletem nincs. Esetleg a porszívóra csatlakoztatható, de az nem minden baba viseli el. Én is mindig szájjal szívom a lányomnak, üvölt a porszívó hangjára.
2022. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen használok. Nem szeretném ő kínozni. Porszívózást nem próbáltam,mivel nekünk nem olyan porszívó van amihez csatlakoztatni tudnám. Próbàltam kis elektromos orrszívóval,de azzal is kb ugyan az az eredmény. Őszintén már azt sem tudom,hogy ez még normális ebben a korban,vagy valami probléma áll emögött.
2022. júl. 4. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van baba aki kB mindenre érzékeny köztük porra,miénk is ilyen volt egész kiskora óta. Párásítót használtunk,mert mint kiderült túl száraz volt neki a levegő.
2022. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Ez hogyan derült ki? Milyen tünetei voltak?

2022. júl. 4. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos tippelt erre. Megvettük a párásítót és tényleg bevált. Nálunk üvölt a gyerek de akkor is orrszívó porszívó van, egyedül az vált be, egyébként tengervizes orrspray van még mellette.
2022. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A tengervízes sprayt is próbáltam már. Kb ugyan az mindegyikkel. Szedd ki az orrából váladékot de mindig marad benne kicsi. Napi szinten kell tisztítani kb 2szer. Az utôbbi napokban meg még többször és marad benne. Rendesen hallatszik,de nem jön több. De holnap megyek a háziorvoshoz és rákérdezek erre is. Köszönöm
2022. júl. 4. 15:30
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a Tutti Fruttis olaj segíthet. Ez sejtszinten táplál, így az orr nyálkahártyáját is képes újra rendezni, ami miatt lehet tisztább marad az orr. 🤗
2022. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!