Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A "Kis herceg" olajról, mi a...

Csűcsű kérdése:

A "Kis herceg" olajról, mi a véleményetek babának, fitymaszűkűletre? Mik a tapasztalatok? Más olajjal kapcsolatban is várom a válaszokat.

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Babáknál NORMÁLIS a szűkület, NEM kell semmivel kezelgetni!
2022. aug. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Felesleges…

Majd ha nagyon szűl 2,5 évesen is akkor érdemes gondolkodni rajta.

De akkor sem KELL még visszamennie a ditymának, de látszik, ha tényleg szűk, nem életkorilag szűk.

2022. aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De nekünk brutál gyulladás volt a szűkülettől, konkrétan nem jött ki a pisi, fél lufisodott, amit nem kívánok senkinek, 3napig csak ordított a fájdalomtól.

Már kezeljük neki még kap gyógyszert, lassan javul, de az orvos szerint vasárnapra jól lesz.

És ezt nem szeretném mégegyszer atelni meg ő sem, és alternatívákat keresek hogy lehetne megelozni legközelebb.

2022. aug. 5. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvosnál voltatok?


Ezesetben urologia kell termèszetesen

( rendes, nem hentes)


Azt gondoltam átlag aggódás van a háttérben.



Gyerekorvos mit mondott?Milyen gyógyszert kaptatok?


Ftorocort ( kortikoszteroidot szoktak adni, ez a legtöbb esetben megnyitja 1 hét alatt a járatot…


Ha nem segítenek, akkor amíg nem tágul ki , addig felfejteni sem lehet.( van rá kíméletes módszer, nem a felrántás)


Ha egyàltalán nem tágul, akkor körbemetélik.

Persze ez már később.

Eleinte elég, ha gyufafej méretű lyuk van

2022. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jah a 2. Is én voltam


4.

2022. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Kishercegolajra visszatérve

Tartalma


orvosi levendula-, fájdalomcsillapító

teafa- vírusölő

, rózsafa-baktériumölő kamilla növényi gyulladás és fájdalomcsillapító, tömjén- nyugttó ès heggesedésgátló



Szóval ez kb semmire nem jó, ha csak a probléma van… viszont nektek segítene a gyulladt állapoton szerintem.

2022. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Tudod mire jó ez az olaj? Hogy még jobban begyulladjon! ;)

A levendula erős allergén, a teafát pedig nem szabad hígítás nélkül nyálkahártyára kenni, se friss sebre - ha egy apró hajszálrepedés is van a fitymaján, szanaszét fogja csípni, égetni.

Nem tudom, melyik hülye találta ki ezt az összetételt.

2022. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gyerek orvosnál voltunk. A legjobb a környéken. Nem lett neki fél rántva csak kicsit lazitott rajta, hétfőn tű hegyi lyuk volt most már gyufa nagyságú és szépen pisil is.

Akkor nem értem mért ez az olaj 3honapos kortól írja, ha annyira gáz lenne akkor gondolom nem ajánlanak babáknak. De persze amíg gyulladt egy kicsit is nem fogom akkor kenni.

2022. aug. 5. 19:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Cefzil nevű antibiotikumot kapott.
2022. aug. 5. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudott rajta lazítani, akkor nem annyira vészes a szűkület talán.



Mennyi idős?

“Szellőztetésre” van lehetőség?

Ilyenkor a legjobb, ha keveset van pelusban..



Jobbulást neki

2022. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!